GONDNOK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként
gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.
Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni vágyó munkatársát

GONDNOK

munkakörbe.
Főbb feladatok:

  • Telephelyen belüli szállítási munkák targoncával
  • Karbantartási feladatok ellátása: festés, kőműves munkák, burkolás
  • Telephelyen belüli rendtartás
  • Fűnyírásban, hóeltakarításban való részvétel
Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség: kőműves, vagy festő, vagy asztalos szakmában
  • Tapasztalat nem szükséges, pályakezdőket is szívesen várunk!
Ami előnyt jelent:

  • Targoncás jogosítvány
  • Asztalos, kőműves, festő szakmában szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontosság, valamint nyitottság a tanulásra, fejlődésre
Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálló lehetőség 2 ágyal szobákkal
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Családias légkör és egy jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye: Budapest, 9 kerület, Kén utca 5.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával a "Jelentkezés" gombra kattintva!