GAZDASÁGI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Csatlakozz egy nemzetközi tanácsadó cégcsoporthoz!

Partnerünk küldetése ügyfeleik teljesítményének tartós javítása. Értékrendjük és tanácsadási filozófiájuk a szakértelem, a megbízhatóság és a megrendelői igények tiszteletén alapul. Munkatársaik saját szakterületük legkiválóbb képviselői, akiknek folyamatos fejlődésére cégük nagy hangsúlyt fektet.

Ha olyan innovatív munkahelyet keresel, amely kiemelkedő tanulási lehetőséget biztosít, ahol sokféle feladatban kipróbálhatod magad egy összeszokott csapat tagjaként, jelentkezz az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A vállalat informatikai alaprendszerében eltérések ellenőrzése, határidők nyomon követése,
  • Alvállalkozói számlák és bizonylatok rögzítése a céges informatikai rendszerben,
  • Beérkező számlák szkennelése, iktatása,
  • Papír alapú készpénzes számlák lefűzése,
  • Hiányzó bizonylatok pótlása,
  • Ügyfélszerződések, teljesítésigazolások nyomtatása, kezelése, archiválása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várják,
  • Szóban és írásban is jó kifejezőképesség,
  • Szakmai igényesség.

Előny:

  • Angol nyelvismeret (alapfok/társalgási szint),
  • Több éves tapasztalat gazdasági vagy pénzügyi asszisztensként.

Miért érdemes a cégnél dolgozni?

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés + juttatási csomag,
  • Kiemelkedő csapatszellem, csapatépítő programok,
  • Hosszútávú karrierlehetőség és szakmai fejlődés,
  • Vonzó és modern munkakörnyezet a Kopaszi-gáton.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:30-17:00 vagy 9:00-17:30, home office lehetőséggel.

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület (Kopaszi-gát közelében)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk 100% magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás, akik most pénzügyi ügyintézési feladatok ellátására keresnek ambiciózus munkatársat. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Győr

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. A cég nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező kollégák szakértelmével kínál profi megoldásokat ügyfeleik számára. Amennyiben szeretnél fiatalos, lendületes csapatuk tagja lenni győri telephelyükön, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Szeged

Kutatás-fejlesztési területen működő, dinamikusan fejlődő partnerünk 2005 óta van jelen Magyarországon. Csatlakozz most szegedi csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 12 nap múlva