FŐKÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, akik innovatív tűzvédelmi termékeket és épületmegoldásokat kínálnak partnereik számára. Több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkeznek tűzvédelmi területen, és az egész folyamatot nyomon követik a saját gyártáson, összeszerelésen és végső összeszerelésen keresztül.

Csapatuk bővítése miatt új munkatársat keresnek a következő pozícióba beszámlázási lehetőséggel:

FŐKÖNYVELŐ
Feladatok:
  • Felmerülő kontrolling és könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Havi és éves zárási folyamatok elkészítése
  • Aktív részvétel az éves tervezés folyamatában és a havi terv-tény elemzések előkészítésében
  • Rendszeres és ad-hoc kontrolling riportok és kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás angol nyelven a felettesekkel
  • A szervezet működésével kapcsolatos napi feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 4  éves pénzügyi/számviteli, kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Excel ismeret és informatikai affinitás
  • Elemző képesség, rendszerszemlélet
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előny:
  • IFRS szabályai szerint szerzett könyvelési gyakorlat
  • AARO szoftver ismerete
Amit kínálnak:
  • Fix fizetés tapasztalattól függően
  • Beszámlázási lehetőség
  • Cafeteria
  • Stabil, biztos hátterű cég
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helyszíne:
  • Bátonyterenye, Home Office lehetőség
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Amennyiben szívesen dolgoznál szakértő csapatuk tagjaként, JELENTKEZZ a pozícióra!

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, az informatika szolgáltatási üzletágban országosan piacvezető cég. Elengedhetetlen számukra a belső folyamatok fejlesztése, illetve a kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, a stratégia kialakítása. Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának. Csatlakozzon csapatukhoz a gazdasági osztályra Budapest belvárosában az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 3 nap múlva