PROGRAM BUYER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Ügyfelünk a századforduló óta működő európai tulajdonú konszern magyarországi gyártó vállalata.

Az 1990 -es években alapították hazánkban a jelenleg közel 1600 fővel működő gyáregységüket Kelet - Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket.

A termelés mellett termékfejlesztéssel is foglalkoznak, amely magában foglal a tervezéstől az új típusok piaci bevezetéséig minden tevékenységet.

A fenntartható mobilitás kérdésére adnak választ és számos megoldással rendelkeznek, amivel ezt a célt el tudják érni.

A cég BŐVÜLŐ logisztikai csapatába keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Prototípusok beszerzési tevékenységének tervezése és koordinálása, valamint a rendelések teljes feldolgozása,
  • A termék fejlesztési lehetőségeinek azonosítása és megvalósítása, valamint a költségmegtakarítási lehetőségek felismerése,
  • Részvétel a műszaki dokumentáció változási folyamatában, műszaki és költségoldali egyeztetése a beszállítókkal,
  • A prototípusok és a volumengyártás fejlesztési és eszközköltségei üzleti tervezésének végrehajtása,
  • Együttműködés a Beszerzés és Árubeszerzés projektmenedzsmentjével, biztosítva az időben történő iparosítást.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki vagy kereskedelmi végzettség,
  • Legalább 3 éves tapasztalat nemzetközi gyártócégnél az alábbi területek valamelyikén: beszerzés VAGY anyaggazdálkodás VAGY gyártástervezés VAGY projekt management,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Projektmenedzsment módszerek terén szerzett tapasztalat,
  • Magas szintű kommunikációs készség.
Előnyök:
  • Nemzetközi szakmai tapasztalat,
  • Utazási hajlandóság,
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Six Sigma Greenbelt képzés,
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás.
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes fizetés és teljesítményhez kötött prémium,
  • Cafeteria,
  • Home Office lehetőség (heti 2 nap),
  • Iskolakezdési támogatás,
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Kihívásokkal és magas szintű szakmai tevékenységgel teli nemzetközi cég,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel, megbízás külföldi országokba,
  • Karrier lehetőségek, folyamatos képzési programok és nyelvtanfolyamok.
Munkavégzés helye: Eger VAGY Budapest, XI. kerület  (A betanítás az egri központban történik, így szükséges a betanulási idő alatt Egerben tartózkodni. Ennek időtartama: 3 hónap)

Munkaidő: hétfőtől - péntekig napi 8,5 óra (törzsidő: 9.00 órától - 15.00 óráig)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Szeretnél szerves része lenni egy világelső vállalat dinamikus fejlődésének? Szívesen dolgoznál felelősségteljes pozícióban egy kisebb szakmai csapat vezetőjeként? Szívesen dolgoznál izgalmas projekteken, melyek során változatos technológiai scope biztosított és a gyártás igazi alappillére lehetsz? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged! Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata, e divíziója pedig a repülőgépipar területén világelső. Szakmai csapatuk megerősítése végett keresünk kollégát Szada környékére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva