LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ / KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nagy multi cég, elektronikai termékkörrel.
Számos szolgáltatása és termékei mellett innovatív szolgáltatásokat is nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával.

Amennyiben szívesen támogatnád a cég szállítmányozási tevékenységét, részt vennél egy igazán változatos és lendületes munkában, JELENTKEZZ!
Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Te leszel az összekötő kapocs a megrendelő és a szállítmányozó cég  között ( tehát nem kell fuvart szervezned!)
  • Mind partnerekkel, mind ügyfelekkel kapcsolatot tartasz majd  (vízi, légi, vasúti területen) a szállítmányozás menetéről
  • Adatok rögzítése, illetve nyomon követése Excelben és Celloban
  • Igazi koordinátori és customer service feladatok

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Rendelkezel szállítmányozási / logisztikai/ costumer service területen néhány éves tapasztalattal
  • Rendelkezel vízi/ vagy légi/ vagy vasúti szállítmányozási/ logisztikai koordinátori  területen szerzett tapasztalattal
  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Angol nyelvtudásod kommunikációképes
  • Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
  • MS Office számítógépes ismereteid felhasználói szintűek, Excel ismereted magas szintű

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Cafeteria és egyéb juttatásokat
  • Teljesítmény bónuszt, melyet fél évente kapsz kézhez
  • Home Office lehetőséget- bár korlátozottan, de van!

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk Európa vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatai közé tartozik. 500 éves múlttal rendelkezik és közel 7400 munkatársával és 170 saját tulajdonú telephelyével a közúti, légi és tengeri szállítmányozással egyaránt foglalkozik. Jelenleg csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba. Pályakezdők és tapaszalt kollégák jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk egy stabil, főleg nyugat-európai országokba szállító logisztikai vállalkozás. Budapesti központjukba keresünk számukra SZERBÜL jól beszélő munkatársat, azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Partnerünk egy száz százalékban magyar tulajdonú, fuvarozási és logisztikai vállalkozás. A társaság tulajdonosi és elnöki oldalról is több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkezik.

A hirdetés lejár 14 nap múlva