SENIOR FULL STACK FEJLESZTŐ (.NET CORE /ANGULAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Fejlesztőként az izgalmas kihívásokat keresi?
Fontos, hogy folyamatosan modern technológiákkal dolgozhasson?
Szeretne már előrébb lépni és architectként bizonyítani fejlesztési területen?

Akkor itt a lehetőség!

Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon. Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb.

Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra.

Jelenleg TOVÁBBI BŐVÜLÉS céljából keresnek csapatukba új kollégát.

Feladatok:
  • Szoftverfejlesztés ügyfél igények alapján,
  • Minőségi, tiszta forráskód előállítása,
  • Precíz, pontos és folyamatos verziókezelés,
  • Határidők tartása,
  • Részvétel a közvetlen munkatársak kódjának ellenőrzésében (code review),
  • Céges szoftverfejlesztési módszertan és architekturális irányelvek követése, betartása,
  • Szoftver dokumentációk teljeskörű elkészítése,
  • Munkaidő és feladat előrehaladás precíz naprakész vezetése,
  • A projekten dolgozó szoftverfejlesztő csapat fejlesztési munkájának eredményes és hatékony irányítása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség informatikai területen
  • Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat .NET/C# területen,
  • Legalább 1 éves fejlesztői tapasztalat Angularban,
  • Cloud technológiák ismerete ((kiemelten preferált MS Azure gyakorlati ismerete),
  • Alapvető SQL ismeretek, MS Office ismerete,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (külföldi kollégákkal történő együttműködés miatt).
Előnyök:
  • Vezetési gyakorlat: 5-10 fős fejlesztői csapatok vezetésében,
  • Valamint az alábbi technológiákban szerzett szakmai tapasztalat: ASP.NET Core MVC / Razor, React, Visual Studio, GIT, JIRA, EF/EF Core, ASP.NET Core, CSS, SCSS, TypeScript (JavaScript), NPM, Bootstrap, C#, HTML,
  • Azure DevOps ismeretek,
  • Agile módszertani ismeretek,
Juttatások, ajánlat:
  • Folyamatos szakmai fejlődés, szakmai képzések,
  • Flexibilis munkarend (projekttől függően),
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Modern, fiatalos és innovatív környezet,
  • Home Office lehetőség,
  • Laptop.
Munkavégzés helye: Budapest, InfoPark

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig, rugalmas munkarendben.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!