FULL STACK FEJLESZTŐ (ORVOSTECHNIKAI MEGOLDÁS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 2018-as alakulása óta Európa egyik leginnovatív digitális egészségügyi startup cégévé nőtte ki magát bécsi és budapesti központjukból. Olyan mesterséges intelligenciával ellátott orvostechnikai megoldást fejlesztenek, aminek célja az egészségügyi ellátás minőségének és hozzáférhetőségének javítása a betegek számára.

Bővítés miatt keresik most új kollégájukat

FULLSTACK FEJLESZTŐ

pozícióba.
Amiben biztosan részt fogsz venni:
  • Backend fejlesztési feladatok elvégzése TypeScript projektekben
  • Unit test lefedettség megtartása/növelése a mindennapi munkavégzés részeként
  • Backend feladatokhoz kapcsolódó adminisztrációs webes UI elkészítése funkcionális UI designnal
  • CI/CD pipeline folyamatos karbantartása
  • A rendszer üzemeltetésének, telepítésének támogatása
  • Tesztelési folyamatok támogatása
Elvárások feléd:
  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 3 év backend/fullstack fejlesztői tapasztalat (Nem elvárás a Typescript gyakorlati ismerete, de fontos a nyitottság irányába!)
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • REST irányelvek, SOLID elvek alapos ismerete
  • Microservice architectura ismerete
  • CI/CD ismeretek
Amit ők kínálnak:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés alkalmazotti jogviszonyban
  • Apple MacBook Pro laptop
  • Hetente Home Office lehetőség
  • Stabil szakmai alap
  • Transzparencia a cégen belül, érv alapú döntéshozás
  • Nyitott, közvetlen, őszinte kommunikáció
  • Nemzetközi együttműködésben való aktív részvéte
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület
Amennyiben szeretnél részt venni egy EU-s szinten certifikált egészségügyi eszköz fejlesztésében, melyet multinacionális cégek integrálnak saját rendszereikbe, úgy nyújtsd be  magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, referenciákkal kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dolgozni a legfrissebb technológiákat használva C++-ban fejlesztve? Szeretnél valódi R&D feladatban részt venni fejlesztőként? Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszoltál, akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres SENIOR C++ FEJLESZTŐ pozícióba. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Alkalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps.

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

Megbízónk Európa vezető mobil adatgyűjtés szolgáltatója. A Norvégiában, mintegy 30 éve alapított cég mára 10 országban van jelen szakértő csapattal. 2025-re a világ vezető IoT vállalatává tervez válni. Két fő terméke van: egy műholdas nyomkövető, járműkövető és flottakövető rendszerek fejlesztésére, telepítésére, üzemeltetésére és járművédelemre specializált alkalmazás és egy, a műszaki szolgáltatócégek működését könnyítő alkalmazás. Megbízónk FOLYAMATOSAN bővíti Magyarországon R & D csapatát, ezért keresünk számára munkatársat, akinek Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és tematikus adatbázistervek készítése lesz a feladata.