MŰSZAKI TERVEZŐ/GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Rendelkezel gyártás-előkészítő, műszaki tervező tapasztalattal ?

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő vállalatnál elhelyezkedni?

Olvass tovább, az alábbi lehetőség Neked szól!

Partnerünk belsőépítészettel és díszletgyártással foglalkozó cég.

Az Ő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit Partnerünk elvár:
  • 3D-s rajzoló és modellező programok ismerete, tervezői program önálló, tervezői szintű ismerete és használata (Autocad, Inventor)
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat faipari gyártás és műszaki tervezés előkészítésben
Feladatok:
  • Látványterv alapján műszaki rajz és gyártási terv valamint gyártási dokumentációk készítése, azok karbantartása
  • Anyagszükséglet összeírása, a gyártási folyamat egyeztetése
Előnyök:

CNC programozási ismeret
  • Standkivitelezésben és,- vagy díszletgyártásban szerzett tapasztalat
  • Kézi rajzolás magas szintű ismerete, képessége
  • Felsőfokú műszaki végzettség
Amit Partnerünk kínál:
  • Családias légkör
  • Jó pozíció egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Versenyképes fizetés
  • Főállású munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés
Munkavégzés helye:
  • Budapest XVIII. Kerület

Jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzoddal, bérigényed megjelölésével az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatukba keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk olyan akusztikai paneleket, terelőlapokat és mennyezeti rendszereket fejleszt, gyárt és forgalmaz, amelyek az emberek jólétének és teljesítményének javításával hozzájárulnak a jó munkakörnyezet kialakításához. Vállalatuk számos országban, több kontinensen is jelen van, így Magyarországon is. Itthoni bővülő csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva