ÜGYFÉLSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalatot?Szereti, ha az ügyfelek részéről felmerülő problémákra ideális megoldást kínálhat? Fontos Önnek, hogy elégedett ügyfelei legyenek a vállalatnak?

Akkor ez a lehetőség most Önnek szól!

Partnerünk immár 65 éves múltra visszatekintő holland tulajdonban lévő vállalat, akik fűtési, hűtési és légkondicionáló rendszerekben, valamint ivóvízhálózatokban használt kiváló minőségű termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Több mint 70 országban kínálnak innovatív megoldásokat lakó- és kereskedelmi épületekhez, középpontban a fenntartható energiával.

Ügyfélszolgálati csapatuk erősítése céljából keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 4 fős csapat vezetése - ügyfélszolgálati és raktári csapat napi munkájának koordinálása, vezetői- és szakmai támogatása,
  • Beérkező ügyféligények, bejelentések és panaszok feldolgozása, elbírálása és kezelése,
  • Ügyfelekkel és a holland anyacéggel való kapcsolattartás telefonon és írásban,
  • Teljes körű ügyfélszolgálati folyamatmenedzsment, az operáció folyamatos fejlesztése a maximális ügyfélelégedettség érdekében,
  • Ügyfélkiszolgálás háttérfolyamatainak folyamatos felülvizsgálata és irányítása,
  • Ügyfélszolgálat és logisztika összehangolása,
  • Ügyfélszolgálati tevékenységhez kapcsolódó státusz riportok, továbbá eszkalációs folyamatok működtetése,
  • Pénzügyi kontroll, közreműködve a külsős könyvelővel,
  • Árlisták karbantartása,
  • Megrendelések kezelése és ellenőrzése.

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség,
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati vagy vevőszolgálati területen (preferáltan műszaki területen),
  • Min. középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (anyacéggel való kapcsolattartás),
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.

Előny:

  • Min. 1 év tapasztalat kisebb csapat irányításában,
  • SAP ismerete.

Miért érdemes a cégnél dolgozni?

  • 65 éves múlttal és stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalathoz csatlakozhat,
  • Tapasztalathoz illeszkedő fizetést és év végi bónuszt biztosítanak,
  • Támogatják a bejárást (BKV bérlet vagy üzemanyag kártya),
  • Az iroda könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel, illetve több ingyenes parkolási opció is elérhető,
  • Itt egy családias, közvetlen, vidám csapat tagja lehet,
  • Nemzetközi vállalat lévén lehetősége adódik az angol nyelv napi szintű használatára,
  • Rugalmas munkaidő és eseti home office lehetősége biztosított,
  • Privát angol nyelvtanfolyamot biztosítanak.

Munkavégzés helye: Budaörsi Ipari Park

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16:00, rugalmas munkarend és home office a betanulást követően a Cégvezetővel egyeztetve lehetséges.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség Budapesten, a II. kerületben. Jelentős ügyfélkör és változatos, nagyszabású projektek jellemzik. Jelenleg egyik 7 fős account csapatuk élére keresik új vezetőjüket, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva