BRAND MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk világmárkájú háztartási vegyszereket forgalmaz Magyarországon, széles kereskedelmi partnerhálózattal.

Csapatuk bővítése miatt keresnek új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • Közép és hosszú távú márkafejlesztési stratégia meghatározása
  • Akcióterv javaslatok megfogalmazása és megvalósítása
  • A meglévő márkák támogatása és új termékek bevezetése
  • Arculat, fogyasztói megítélés, fogyasztói és kereskedői promóciók, piackutatás, piac alapos és naprakész ismerete, valamint a versenytársak figyelése
  • A piaci adatok áttekintése és elemzése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • A márkákhoz tervezett költségvetés teljesülésének biztosítása
  • A kiválasztott külső szolgáltató cégek tevékenységének koordinálása és vezetése a saját márkákra vonatkozóan

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Legalább 5 éves brand manageri tapasztalat FMCG területen
  • Tárgyalóképes stabil angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kreatív és innovatív hozzáállás, illetve proaktív személyiség
  • Ambiciózus szemlélet
  • Képesség mind önálló, mind csapatban való hatékony munkavégzésre

Amit kínálnak:

  • Nemzetközi háttér, stabil vállalat
  • Versenyképes alapfizetés és bónuszrendszer
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük frissített szakmai önéletrajza benyújtásával pályázza meg a pozíciót!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Megbízónk vezető kommunikációs ügynökség. Száznál több hazai és nemzetközi ügyfelének sikeres kampányaiért felelős PPC csapatának új tagját keressük az alábbi pozícióba, akár azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 55 nap múlva
Marketing, PR, Média | Pest megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 65 országban, 500 telephelyen összesen 16.000 munkatársat foglalkoztat. A Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata, munkatársat keres az alábbi pozícióba: SZENIOR MARKETING SZAKÉRTŐ

A hirdetés lejár 34 nap múlva