TERÜLETI KÉPVISELŐ (VESZPRÉM,-VAS,- ZALA MEGYE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye Veszprém megye Zala megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk 1991-ben kezdte működését, prémium kategóriás ipari szerelvények és síktömítések forgalmazásával.
Az elmúlt évek során forgalmazott termékkörük nagymértékben bővült, jelentős piaci részesedést szereztek a csővezetéki kompenzátorok, ipari szigeteléstechnika,
technológiai szűrés és mágneses elvű szintszabályzás területén is.

Értékesítői csapatukba új kollégát keresünk

TERÜLETI KÉPVISELŐ

pozícióba.
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Meglévő vevők maximális kiszolgálása, területben rejlő potenciális partnerek felkutatása
  • Ügyfelek látogatása, igényeik felmérése, ajánlatkérések továbbítása, rögzítése a Műszaki Osztály részére
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • Logikus és költséghatékony látogatások tervezése, szervezése a megadott target alapján
  • Műszaki termékekkel kapcsolatos tudnivalók elsajátítása
  • Dokumentáció kezelés saját vállalatirányítási rendszerben
Szeretnék, ha rendelkeznél:
  • Felsőfokú műszaki végzettség: gépészmérnök vagy vegyészmérnök
  • Legalább 2 év értékesítésben szerzett tapasztalat az alábbi ipari szegmensek valamelyikében:nehézipar, olajipar, vegyipar, erőművek, épületgépészet
  • B kategóriás jogosítvány - vezetési rutin
  • Műszaki affinitás
  • Jó kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontúság
Előny:
  • Angol vagy német nyelvtudás
Juttatási csomag:
  • Alapbér + jutalékos rendszer
  • 13-14.havi bérezés
  • Céges autó
  • Önkéntes magánnyugdíjpénztár hozzájárulás
Munkavégzés helye:
  • Veszprém, -Vas, - Zala megye (partnerek látogatása)
  • Budapesti iroda (3 hetente)
Munkaidő:
  • Rugalmas

Amennyiben a pozíció érdekes lehet számodra, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd, ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz! Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk nemzetközi gyártócég, akik főként kertépítésben, újrahasznosításban és bioenergiaszektorban használt munkagépek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkoznak. Magyarországi, családias csapatuk bővítése céljából keresnek akár pályakezdő, de mindenképpen műszaki affinitással rendelkező agilis kollégát.