CNC FORGÁCSOLÓ

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Külföld / Németország Győr

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Alapfok szóban és írásban

Ügyfelünk Győrben és Németországban tevékenykedő fémmegmunkáló cég. Fő tevékenységi köre
a forgácsolás; CNC marás és CNC esztergálás.

Győri és Németországi telephelyükre keresünk számukra egyedi gyártásban gyakorlott

CNC FORGÁCSOLÓKAT (CNC marós-programozó és CNC esztergályos programozó)

CNC maró ill. eszterga gépekre.
Feladatok:
  • Munkadarabok programjának megírása rajz alapján
  • Gép szerszámozása
  • Munkadarabok legyártása
  • Munkadarabok ellenőrzése (méret, minőség)
Követelmények:
  • Szakmunkás bizonyítvány
  • A következő CNC marós programozó vezérlők ismerete, önálló programozása: Heidenhain és/vagy Mazatrol és /vagy Hurco
  • CNC esztergályos: önálló programozás Siemens vezérlésű gépeken
  • Minimum 2 év tapasztalat egyedi munkadarabok gyártásában
  • Németországi munkavégzéshez legalább alapfokú német nyelvtudás
Előnynek számít:
  • CNC esztergályos programozó számára: Gildemeister CTX beta 1250 TC esztergaközponton szerzett programozási gyakorlat
  • Rugalmasság, nagy teherbírás
Juttatások:
  • Tapasztalattól függő bérezés megbeszélés alapján
  • Szállás hozzájárulás (Németországban ingyenes)
Munkavégzés helye:
  • Győr vagy Németország (München térsége)
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!