PROJECT MANAGER (A, A+ KATEGÓRIÁS IRODAHÁZAK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik?

Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez, BŐVÍTÉS miatt.

Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót!

Amit megbízónkról tudni lehet:
A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Részt vesz a meglévő épületek helyiségeinek építésében, ideértve a szükséges pályázatokat, az árajánlatok nyomon követését,
  • Kapcsolattartás vállalkozókkal és bérlőkkel,
  • Koordinálja a műszaki tartalmat,
  • Összehasonlításhoz szükséges táblázatokat és az értékeléshez szükséges döntés / kiválasztás előkészítése,
  • Jelentés a műszaki igazgatónak,
  • Új beruházások esetén részt vesz a fővállalkozóval és a vállalkozókkal folytatott heti együttműködésben, feldolgozza és előkészíti a döntési javaslatokat,
  • Figyelemmel kíséri az építkezésen elért haladást, kezdeményezi a kiigazításokat,
  • Részt vesz a havi teljesítmény értékelésében,
  • Kapcsolatot tart a hatóságokkal, az önkormányzattal, a kivitelezővel és beszámol a műszaki igazgatónak,
  • Részvétel az átadási eljárásban,
  • Beszámolás, költségkalkuláció, dokumentáció elkészítése angol nyelven.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma műszaki területen (preferáltan gépészmérnök vagy építészmérnök vagy építőmérnök),
  • 4+ éves szakmai tapasztalat nagy létesítmények építőipari kivitelezésében, építésvezetőként vagy projektvezetőként,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
Előnyök:
  • Felelős műszaki vezetői engedély,
  • Műszaki ellenőri jogosultság megléte.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Nemzetközi, stabil céges háttér,
  • Kiváló minőségű munkahely az „A” osztályú irodaházban,
  • Változatos projektek és szakmai kihívások.
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8:30 órától - 17:30 óráig.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása.

A hirdetés lejár 22 nap múlva

Partnerünk Európa piacvezető állatfelszerelés és állateledel áruházlánca, összesen 55 üzlettel Magyarországon. A minőségi termékek széles választéka, valamint a kollégák gondos szakértelme együttesen hozzájárul a cég kiemelkedő sikerességéhez, egyben biztosítva ezzel egy stabil és professzionális munkakörnyezetet a csapat számára. Amennyiben szeretne csatlakozni egy nemzetközi csapathoz, ahol lehetősége lesz európai szintű projekteken dolgozni, akkor van egy kihagyhatatlan állásajánlatunk az Ön számára. Csatlakozzon csapatukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva