PROJEKTMENEDZSER (ÉPÍTŐIPAR - MÉLYÉPÍTÉS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye Pest megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a kivitelezés, épület bontás, szállítás, valamint a gépek bérbeadásának területén kínál számos megoldást. Irodájuk Pest, illetve Csongrád megyében is megtalálható. Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Önre a pozícióban?

  • Mélyépítési projektek teljes körű menedzselése (közműépítés, alapozási munkálatok, nagytömegű földmunka, útépítés, aszfaltozás, térkövezés, olajipari karbantartás, vasbeton szerkezetek)
  • Szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Kapcsolattartás a megrendelőinkkel, alvállalkozókkal, hatóságokkal
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrás- és eszközszükségletek meghatározása, e-napló napi szintű ellenőrzése
  • Részvétel a megrendelői és alvállalkozói tárgyalásokon
  • Megrendelői igények felmérése, ajánlatadás
  • Árajánlatok előkészítés utáni jóváhagyása; esetenként részvétel az ajánlatadásban
  • Műszaki, munkavédelmi és minőségi előírások, valamint a szerződésben vállalt kötelezettségek betartása, betartatása
  • A projekt koordinátor, a műszaki asszisztens, a műszaki előkészítő és az építésvezetők munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Alvállalkozói szerződéskötés előkészítése, versenyeztetés, döntéselőkészítés, alvállalkozók, beszállítók teljesítési igazolásának kiállítása
  • Garanciális ügyek kezelése, pályázati anyagok összeállítása és árajánlat készítése
  • Heti és havi riportok készítése, utólagos költségelemzés
  • A kivitelezések során felmerülő váratlan problémák elhárítása

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Minimum 3-5 év tapasztalat mélyépítésben, illetve releváns vezetői tapasztalat mélyépítés területén (szerkezetépítési tapasztalat előny)
  • Építőmérnök felsőfokú végzettség
  • Kamarai regisztrált tagság
  • FMV jogosultság
  • Önálló, precíz (adminisztráció területén is) munkavégzés, üzleti gondolkodás, magas fokú problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet, tulajdonosi szemlélet

Amit a cég kínál:

  • Ténylegesen versenyképes bér
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Gazdaságilag biztos jövőkép
  • Céges gépkocsi (magánhasználatra is)
  • Bónusz lehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye (90%-ban), Csongrád megye - Szeged (heti egy nap)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk egy Győr-Moson-Sopron megyei vállalat. Tevékenységük széles területet ölel fel: nagytömegű földmunkavégzéseket és a hozzájuk kapcsolódó fuvarozási és építőipari feladatokat látják el. Fuvarozási tevékenységük külföldre is kiterjed. Amennyiben szívesen dolgoznál egy olyan pozícióban, melyben kamatoztathatnád építésvezetői tapasztalatod és önálló, proaktív személyiséged, JELENTKEZZ!

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Ügyfelünk évszázados múltra visszatekintő, Európa számos országában piacvezető, változatos ügyfélkörrel rendelkező cég, mely minden típusú ingatlankezeléssel kapcsolatos szolgáltatásban aktív szerepet vállal. Bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát akár azonnali kezdéssel OPERATÍV IGAZGATÓ INGATLANÜZEMELTETÉSI TERÜLETRE / HEAD OF FACILITY MANAGEMENT pozícióba.

Jól kommunikálsz? Fontos neked, hogy - egy jó hangulatú csapatban dolgozz? - fejlődj, tanulj és ezzel együtt még több pénzt keress, akár 500.000 Ft nettót havonta? - jó körülmények közt modern irodában dolgozhass? Ha könnyen teremtesz kapcsolatot, szívesen kommunikálsz emberekkel, ezzel már meg is teremtetted a pénzkeresetedet! Ingatlanirodánkba keresünk új munkatársat, aki szeretne kiegyensúlyozott körülmények közt, kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező csapatban együtt dolgozni. Olyan emberekkel kell kommunikálnod, akik eladni, vagy vásárolni szeretnének ingatlant. Ha jól segíted törekvéseiket, Te is megtalálod számításodat. Nálunk nem elvárás a tisztán jutalékos vállalkozói forma, lehetőség van egyéb konstrukcióra, amit lent olvashatsz. Ingatlanforgalmazással foglalkozó megbízónknak keresünk az alábbi pozícióba budapesti munkavégzéssel:

A hirdetés lejár 7 nap múlva