ÜZEMELTETÉSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy amerikai multinacionális cég magyarországi leányvállalata Mezőkövesden, személygépjárművekbe alumínium hűtőberendezések gyártására szakosodtak.
Jelenleg a pénzügyi csapatukba keresnek létszám bővítés miatt új szakembert az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Önre a pozícióban?

  • A létesítmény facility és utility rendszereinek folyamatos működéséhez szükséges munkák elvégzése és az ehhez szükséges dokumentációk kezelése, elkészítése, napra készen tartása, engedélyek nyilvántartása,
  • A berendezések helyes működéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek karbantartása, nyomon követése, berendezéslista elkészítése, karbantartási terv és kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása, éves leállások szervezése, nyomon követése,
  • A létesítmény és vagy a berendezések módosításához, beüzemeléshez, áthelyezéshez és elbontáshoz szükséges hivatalos eljárások ügyintézése, pl.: üzembe helyezés,
  • A gyárban az alap szolgáltatások energia fogyasztásának felmérése és energia hatékonysággal, megtakarítással kapcsolatos javaslatok előkészítése, pl.: energetikai audit, termovíziós vizsgálat, rezgésdiagnosztika, szivárgásvizsgálat, megújuló energia felhasználására vonatkozó javaslatok,
  • Kiszolgáló épületek és irodahelyiségek infrastruktúrájának optimális működtetése (gáz, ivóvíz, villany, légkondicionáló, sűrített levegő, fűtési/hűtési rendszerek AHU; process folyadékhűtő rendszer; épületvillamosság; tűzvédelmi rendszerek berendezés lista szerint),
  • Jelentések írása és adatok összegyűjtése a meglévő projektekről és tanulmányokról.  Változtatások műszaki anyagainak előkészítése, eltérések kezelése, nyilvántartása, belső oktatások szervezése műszaki területen, oktatások követése, kezelési és karbantartási utasítások elkészítése,
  • Mechanikai berendezések és anyagok vásárlására vonatkozó specifikációk előírások elkészítése, berendezések tartalék alkatrész bázis és raktárak kialakítása, nyomon követése, minimum és maximum készlet meghatározása, alkatrész beszerzések.

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (erősáramú villamosmérnök előny)
  • 5S, TPM, LEAN ismeretek
  • Legalább 3 éves tapasztalat, mint üzemeltetési mérnök
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Német nyelvismeret
  • Autóipari tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Gyártó üzemben szerzett üzemeltetési, karbantartási, beruházási tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (alapbér + prémium + cafeteria)
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Nemzetközi együttműködés, stabil multinacionális háttér
  • Gazdaságilag biztos jövőkép
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Szeretnél egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Szívesen lennél egy teljes új, innovációs csapat tagja? Van affinitásod olyan munkavégzésre, ahol egy hetet Budapesten, egy másikat pedig külföldön töltesz? Ha a fentiekre a válaszod igen, ez a TE POZÍCIÓD! Partnerünk olyan különleges szakembert keres, aki elképzeli és meg is valósítja az új ötleteket, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 64 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk, az A-Híd Zrt. a magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen van a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományaikat megőrizve, magas színvonalon végezik kivitelezői feladataikat. Tevékenységük támogatásához a következő pozícióba keresik új munkatársukat:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg az ő csapatukba keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva