FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy amerikai multinacionális cég magyarországi leányvállalata Mezőkövesden, személygépjárművekbe alumínium hűtőberendezések gyártására szakosodtak.
Jelenleg a pénzügyi csapatukba keresnek létszám bővítés miatt új szakembert az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Önre a pozícióban?

  • Alumínium termékek gyártási folyamatainak kidolgozása és bevezetése
  • Részvétel az áttelepítési és új projektek bevezetésében
  • Új berendezések specifikációjának összeállítása és a gépbeszerzésekben szakmai támogatás nyújtása a projekt csapat számára
  • A termelési folyamat folyamatos fejlesztése költség-, idő- és minőségügyi szempontok alapján
  • Technológiai és gyártási dokumentációk készítése, változások menedzselése, archiválása
  • Széria gyártási folyamatok felügyelete
  • Jelentés készítés, adatszolgáltatás a szériagyártásról
  • OEE kimutatások készítése, javító intézkedések meghatározása
  • Gyártásközi készletek optimális szinten tartása
  • Selejt, utómunka csökkentési intézkedések végrehajtása
  • PFMEA alkalmazása, frissítése változás, reklamáció esetén
  • Gyártáshoz szükséges segédanyagok biztosítása
  • Folyamatstabilitás fenntartása
  • Felmerülő műszaki problémák megoldásának támogatása
  • Eredményesség elemzése
  • Együttműködés az érintett magyarországi és központi részlegekkel, az új technológia bevezetésének kapcsán
  • Kapcsolattartás a központtal, társgyárakkal, beszállítókkal

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú gépészmérnöki és /vagy villamosmérnöki végzettség
  • Autóiparban, folyamatmérnöki területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • Képesség önálló munkavégzésre szűk határidők betartása mellett
  • Csapatjátékos, jó kommunikációs készséggel
  • MS Office ismeretek

Előnyök:

  • Középfokú német nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat
  • Jártasság problémamegoldó módszerekben
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP)

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (alapbér + prémium + cafeteria)
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Nemzetközi együttműködés, stabil multinacionális háttér
  • Gazdaságilag biztos jövőkép
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat a következő pozícióba

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Most fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva