TERMÉKTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk az egyik legkedveltebb CAD rendszer, a SOLIDWORKS vezető viszonteladója Magyarországon.

A cég kiemelkedő szakmai tudással rendelkező kollégái a hét minden napján azért dolgoznak, hogy ügyfeleik életét megkönnyítsék és a hatékony munkavégzéshez hozzásegítsék. Jövőbe mutató megoldásaikkal előre mozdítják a magyarországi vállalatok fejlődését.

Összetartó mérnökségi csapatukba keresnek új kollégát, akit felruházhatnak olyan, máshol nem elsajátítható tudással, amivel hatékonyan és könnyedén tudja segíteni az ügyfelek munkáját és hozzájárul a csapaton belüli stresszmentes, jókedvű munkavégzéshez.

Amennyiben ez a leírás rád illik, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A feladatok a betanulásod ütemében, szép sorrendben, egymás után következnek.
Minél tapasztaltabb vagy, annál magasabb tudást igénylő munkakört kapsz.
Ehhez folyamatos iránymutatást és megfelelő fejlődési környezetet biztosítanak neked.
Csupán rajtad múlik, hogy milyen gyorsan éred el a magasabb szinteket.

Hatásköröd:

1. Oktatások lebonyolítása (Oktatóteremben és online)
2. Terméktámogatás biztosítása (Telefonon, e-mailben, személyesen)
3. Rendszertervezés és konfigurálás
4. Termékek és megoldások prezentálása
5. Önálló projektek kezelése

Elvárások:

A tudás nagy részét náluk sajátíthatod el, de azért szükség van némi szakmai alapra, melyre építhetnek. Ezek a következők:
  • Min. középfokú végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat gépészmérnökként/mechatronikai mérnökként,
  • Windows operációs rendszer ismerete (Programok telepítése, törlése, rendszer karbantartása),
  • CAD rendszer ismerete (Megtanítanak, hogy profi legyél, de az alapokkal már tisztában kell lenned),
  • Microsoft Office magabiztos kezelése (World, Excel, PowerPoint)
  • B vezetői jogosítvány,
  • Középfokú angol tudás (Ügyfelekkel, kollégákkal való kommunikációhoz és az oktató videókhoz),
  • Folyamatorientált szemlélet,
  • Műszaki beállítottság.

Szükséges interperszonális és szociális készségek:

  • Jó kommunikációs készség, aktív hallgatás.(Az ügyfélnek mindig igaza van. Legalább is az ő világnézetében. Képes vagy ezt megváltoztatni, ha szükséges? Képes vagy más szemszögéből figyelni a dolgokat és ennek megfelelően átadni az információt?)
  • Türelem és konfliktuskezelés. (Gyakran a legrosszabb időben romlik el valami, ami hevesebb reakciókat eredményez. Nem neked szól, de tudod megértően kezelni?)
  • Csapatmunka. (Egy csapatban mindenkinek megvan a szerepe és az egyének teljesítménye hullámzó lehet. Olykor nagyobb erőbedobásra van szükség, tudod vállalni?)
  • Problémamegoldó készség. (Ha elakadsz segítünk, de hatékonyabb, ha nem kell várnod a segítségre. Hatékonyan tudsz akár alternatív megoldást keresni?)
  • Önálló tanulás és munkavégzés.(Az elején sokat segítünk és vezetünk téged. Később viszont a dinamikusan fejlődő rendszerek miatt egyre inkább saját magadat kell képezned, hogy az egyik legjobb maradhass a szakmában. Szeretnél az egyik legjobb lenni?)
  • Megbízhatóság és precizitás. (Ügyfeleink megszokták a jó minőséget. Tőled is ezt várjuk el. Odafigyelsz a részletekre?)

Előnyök:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 3+ tapasztalat gépészmérnökként/mechatronikai mérnökként,
  • Adatkezelő rendszer ismerete (PDM, ERP),
  • Terméktámogatási tapasztalat,
  • Rendszergazdai ismeretek,
  • SQL adatbázis ismerete, alapvető lekérdezések megírása,
  • Windows Server operációs rendszer ismerete,
  • Alapvető programozási ismeretek.

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Laptop, telefon, egyéb szükséges eszközök,
  • Kellemes irodai környezet,
  • Fiatalos, lendületes csapat,
  • Home office lehetőség.
  • Külsős helyszínre való kijáráshoz (pl. oktatás) céges autó biztosított.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.

Munkarend: Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk motivációs leveled és önéletrajzod bérigény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Proto- és kissorozatú nyomtatott áramkör gyártására specializálódott partnerünk bővülés miatt tervrajzok elkészítésére keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva