JUNIOR SQA MÉRNÖK (AUTÓIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, VW.

A hosszú távú terveinknek megfelelően fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most

JUNIOR SQA MÉRNÖK

pozícióba új kollégát.

Pályakezdő polimertechnológiára szakosodott gépészmérnök vagy műanyag- és száltechnológiára szakosodott vegyészmérnök jelöltek jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • APQP folyamat felügyelete a beszállítónál, a feltárt eltérésekre az akciók nyomon követése
  • Termék-bevezetési projektek támogatása, beszállítói PPAP csomagok felülvizsgálata és elfogadása
  • Beszállítói auditok (IATF16949, VDA6.3) lebonyolítása, a feltárt eltérésekre az akciók nyomon követése
  • Aktív részvétel az SQM folyamatok IATF16949 követelmények szerinti működtetésében
  • Vevőspecifikus követelmények betartatása, és azok képviselete a beszállítók felé
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Nem megfelelő termékek esetén javító / megelőző tevékenységek meghatározása, megvalósításának ellenőrzése a beszállítói oldalon
  • Beszállítók teljesítmény értékelése, fejlesztése a minőségügyi elvárásoknak való megfelelés érdekében
  • Bejövő áru ellenőrzési csoport támogatása
Elvárások:
  • Diploma (Gépészmérnök polimertechnológia szakirányon VAGY vegyészmérnök műanyag- és száltechnológia szakirányon)
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Határozott fellépés
Előny:
  • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat minőségügyi területen
Amit kínálnak:
  • Piacképes bércsomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség mind szakmailag mind a nyelvek területén
  • Nemzetközi környezet, stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, küldd el részünkre frissített szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Heves megye

A Magnetec Ungarn Kft. az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. Fejlesztéseiknek köszönhetően mérnök csapatuk folyamatosan bővül, így új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 39 nap múlva