KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy amerikai multinacionális cég magyarországi leányvállalata Mezőkövesden, személygépjárművekbe alumínium hűtőberendezések gyártására szakosodtak.
Jelenleg az üzemeltetési és karbantartási csapatukba keresnek létszám bővítés miatt új szakembert az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Önre a pozícióban?

  • Termelőeszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • A tervezett karbantartási feladatok elvégzése és a nem tervezett gép megállások kezelése
  • Pótalkatrész ellátás folytonosságának biztosítása (ajánlat, megrendelés, beérkezés, raktározás, minimum készlet biztosítása, SAP rendszerbe történő adat bevitel)
  • Aktív közreműködés az esetleges berendezés hiba keresésben és hiba javításban
  • Projektek műszaki támogatása, folyamatos hatékonyság fejlesztés, együttműködés a társterületekkel (Üzem, QA, Logisztika)
  • Karbantartási utasítások felülvizsgálata, fejlesztése
  • Kezelési és munkautasítások készítése, felülvizsgálata, a változások, változtatások követése
  • Jelentések, statisztikák, kimutatások, elemzések, oktatási anyagok készítése

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Gépészmérnöki és/vagy villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 3-5 év tapasztalat gyártói, autóipari területen
  • Gyakorlatias és magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes, rugalmas, precíz, folyamatorientált munkavégzés
  • TPM, Lean, 5S ismeretek/tapasztalatok
  • MS Office és AutoCAD ismeretek
  • Esetleges több műszakos műszakrend vállalása

Előnyök:

  • Automatizálási vagy mechatronikai végezettség
  • PLC kezelés ismeret
  • Pneumatika ismeret
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP PM modul)
  • Autóipari követelmények gyakorlati alkalmazása (IATF 16949, VDA, QS 9000, APQP)

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (alapbér + prémium + cafeteria)
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Nemzetközi együttműködés, stabil multinacionális háttér
  • Gazdaságilag biztos jövőkép
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!