FŐKÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy amerikai multinacionális cég magyarországi leányvállalata Mezőkövesden, személygépjárművekbe alumínium hűtőberendezések gyártására szakosodtak.
Jelenleg a pénzügyi csapatukba keresnek létszám bővítés miatt új szakembert az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ / ACCOUNTING SUPERVISOR

Milyen feladatok várnak Önre a pozícióban?

  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése
  • Adófolyószámlák egyeztetése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Adatszolgáltatások (KSH, MNB) elkészítése, beküldése
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban, éves beszámoló elkészítése
  • Bérkönyvelés, elhatárolások kezelése
  • Vevőkkel egyeztetés, kintlévőség kezelés
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal, partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal, társosztályokkal
  • Kimutatások készítése, kontrolling folyamatok támogatása

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
  • Minimum 5 év termelő cégnél eltöltött szakmai tapasztalat
  • Erős számviteli tudás
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • Adóbevallásban, beszámoló készítésben szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • Magas szintű Excel tudás
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés, szakmai igényesség, jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • Adótanácsadói végzettség
  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelv ismerete
  • Fejlesztési adókedvezmény-, beruházás fejlesztési támogatás elszámolása

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (alapbér + prémium + cafeteria)
  • Érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Nemzetközi együttműködés, stabil multinacionális háttér
  • Gazdaságilag biztos jövőkép
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye: Mezőkövesd

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 64 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszer-logisztikával foglalkozó, német logisztikai vállalat, akik új munkatársat keresnek.

A hirdetés lejár 13 nap múlva