MŰSZAKVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a PowerPak Kft. több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.
Csapatuk bővítésének céljából

pozícióba keressük új kollégájukat újpesti telephelyükre!

Ha szereted a pörgést és tudsz emberekkel bánni, jól működő csapatot építeni,
következetes vezető vagy, akkor náluk van a helyed!

A feladatok, amelyek rád várnak:
  • dolgozók (20-40 fő) munkájának irányítása, ellenőrzése 12 órás műszakrendben
  • a napi termelési terv teljesítése
  • a rendelkezésre álló emberi és gépi erőforrások optimális kihasználása
  • a gyártóképesség fenntartása, gépek állapotának nyomonkövetése
  • munka- és balesetvédelmi előírások betartása és betartatása
Elvárások:
  • legyen középfokú végzettséged (érettségi vagy szakma)
  • emberek koordinálásában, vezetésében legyen 2-3 év tapasztalatod
  • határozottság, döntésképesség, céltudatosság
Előny:
  • targoncás jogosítvány és targoncavezetői rutin
Amit kínálnak:
  • azonnali munkakezdés
  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú, stabil, bejelentett munkalehetőséget
  • fiatal, dinamikus kollégák és csapat
  • folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ! Küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Megbízónk egy kanadai hátterű autóipari beszállító cégcsoport része, észak-magyarországi telephellyel. Csapatába keresünk új kollégát akár azonnali kezdéssel az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 50 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk POS eszközök, reklámtáblák, üzletberendezések grafikai tervezéstől az egyedi eszközök fejlesztésén keresztül a gyártással, szakszerű kivitelezéssel, helyszíni szereléssel foglalkozik. Megrendelőik minőségi kiszolgálására, a projektek szakszerű vezénylésére keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Gyártás, Termelés | Országos

Ügyfelünk világszínvonalú nagyvállalatok részére gyárt minőségi alkatrészeket, emellett fémmegmunkálással foglalkozik. Az árajánlatadás, vevői kapcsolattartás, új termék bevezetésének menedzselésére munkatársat keresnek az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 22 nap múlva