SZOLGÁLTATÁS MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi szinten működő vállalatcsoport, akiknek fő tevékenységük villamos energia termelés és értékesítés.
Az árampiacokon jelen lévő európai társaságok közül, mind az ügyfeleik számát, mind a beépített teljesítőképességüket tekintve a tíz legnagyobb társaság egyike.
Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat

pozícióba.

Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Szolgáltatás menedzserként a leendő feladataid:
  • A vállalat megújuló energia szolgáltatás portfoliójához kapcsolódó üzleti folyamatok fejlesztése és működtetése
  • A vállalat szolgáltatásainak értékesítése, szerződéskötés
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal és az anyavállalat kapcsolódó szakterületeivel
  • Az üzletághoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, riportok, elemzések készítése
  • Folyamatfejlesztés
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány megléte
Előnyt jelent:
  • Megújuló energia termeléssel kapcsolatos kereskedelmi tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes alapfizetés + teljesítmény alapú bónusz(20-30%)
  • Menedzserszűrés, áramdíj kedvezmény
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása
  • Rugalmas munkaidő
A munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület

Kattintson és szakmai önéletrajzát csatolva jelentkezzen az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Önállóság és megbízhatóság jellemez, ezért szeretnéd rugalmasan végezni a munkádat? Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket (csapágyak, tömítő eszközök) értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 10 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva