TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk országos lefedettséggel működő, mezőgazdasági gépeket forgalmazó vállalkozás.
Jó hangulatú, bővülő csapatába keresünk új értékesítő munkatársat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

Céges autó biztosított, melyet a a munkádon kívül is haszálhatsz.
Leendő feladataid lesznek:

  • Mezőgazdasági gépek és szolgáltatások értékesítése régiós szinten - rugalmas munkavégzési hellyel
  • Új vevők felkutatása, potenciális partnerek látogatása
  • Meglévő kapcsolatok ápolása
Megbízónk elvárásai:

  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, értékesítői érzék
  • Munkaidő rugalmas kezelése és nagyfokú önállóság
  • Fogékonyság az újdonságokra
Előnyt jelent:

  • Mezőgazdasággal, értékesítéssel kapcsolatos tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
Amit Megbízónk kínál:

  • Korrekt, versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Éves bónusz/mozgóbér
  • Cafeteria
  • Céges autó, magánhasználatra is!
  • Mobiltelefon
  • Oktatás és továbbképzés, szakmai tréningek és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Háttér támogatás az eredményesség érdekében
  • Vidám hangulat, támogató és összetartó közösség
Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye rugalmas: Észak-Kelet magyarországi régió (Borsod, Szabolcs Hajdú megyék) vagy Észak-Nyugat magyarországi régió (Győr, Vas, Veszprém, Komárom megyék), amelyik számodra megfelelőbb.
  • A munkaidő kötetlen, teljesen önállóan szervezheted meg a feladataid elvégzését.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég laboratóriuma jelenleg új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva