MEZŐGAZDASÁGI SZERVIZTECHNIKUS

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk országos lefedettséggel működő, mezőgazdasági gépeket forgalmazó vállalkozás.

Jó hangulatú, bővülő csapatába keresünk hasonló területen tapasztalattal rendelkező szervizszakembert

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.
Szerviztechnikusként feladataid lesznek:

  • Mezőgazdasági gépek beüzemelése, javítása
  • Alkatrész értékesítés
  • Kapcsolattartás a termelőkkel
  • Munka önálló szervezése és végzése: elsősorban Észak-Kelet Magyarországon, Borsod, Szabolcs és Hajdú-Bihar megyékben, lakóhelyről indulással
Megbízónk elvárásai:

  • Műszaki ismeretek és képzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság a munkavégzésben és az adminisztrációban, önállóság
  • Jó kapcsolatteremtő képesség és rugalmasság, nyitottság az újdonságokra, technikai fejlődésre
Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Mezőgazdasági gépjavítói képzettség
  • Szántóföldi gépek javításával és mezőgazdasági termeléssel kapcsolatos nagy tapasztalat
  • Hidraulika és elektronika irántiérdeklődés
  • Angol nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:

  • Ágazatnak megfelelő, korrekt és versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Céges autó
  • Mobiltelefon
  • Háttér támogatás a munkavégzéshez, folyamatos oktatás, fejlesztés
  • Jó hangulatú, összetartó közösség
  • Kötetlen munkaidő, önálló munkaszervezés lehetősége
Munkavégzés helye:

Észak-Kelet Magyarországi régió:
főként Borsod,-Szabolcs,-és Hajdú-Bihar megye - lakóhelyről indulással

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk nemzetközi gyártócég, akik főként kertépítésben, újrahasznosításban és bioenergiaszektorban használt munkagépek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkoznak. Magyarországi, családias csapatuk bővítése céljából keresnek akár pályakezdő, de mindenképpen műszaki affinitással rendelkező agilis kollégát.

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Többéves tapasztalattal rendelkezel szervizelési, karbantartási munkakörben? Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő vállalat tagjaként, ahol változatos feladatok várnak? Lennél egy olyan csapat részese, akik elkötelezettek, hogy munkájukkal hatékonyan és színvonalasan támogassák az egészségügyet? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged! Ügyfelünk immár 15 éves múlttal rendelkező, egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több, mint napi 1500 tesztet tudnak elvégezni. Bővítés végett keresünk Szerviz csapatukba tapasztalt, precíz kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Gyártás, Termelés | Komárom-Esztergom megye

Tapasztalt Folyamatmérnökként új kihívásokat keres? Egy zöld mezős beruházásban megtalálhatja! Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja, 24 országban vannak jelen. A tatabányai ipari parkban épülő gyáregységük autóipari beszállító cégként, az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. Tőkeerős cég, ide érdemes váltani! Csatlakozzon csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 7 nap múlva