KÖNYVELŐ KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a világ egyik vezető multinacionális vállalata, mely számos szolgáltatása mellett innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez.

Amennyiben szívesen dolgoznál szakértő csapatuk tagjaként, JELENTKEZZ a pozícióra!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése
  • Elhatárolások számolása, budgetkérelmek indítása
  • Banki tranzakciók lebonyolítása és bankszámlák kezelése
  • Elszámolások, riportok és kimutatások készítése és naprakészen tartása
  • Pénzügyi és számviteli tevékenység támogatása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Nyilvántartások vezetése, statisztikai adatszolgáltatások előkészítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás, együttműködés
  • Belső rendszerek használata
  • Hó végi/negyedéves/év végi zárásokban, auditban való közreműködés
  • Pénzügyi vezető által meghatározott ad hoc jellegű feladatok

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel és mérlegképes könyvelői képesítéssel rendelkezel (előny: Számviteli Főiskola vagy pénzügyi diploma)
  • Naprakész adózási ismereteid vannak
  • Rendelkezel hasonló területen/ pozícióban szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalattal
  • Társalgási szintű az angol nyelvtudásod
  • SAP és MS Office számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Excel magas szintű ismerete)
  • Megbízható, pontos, stressztűrő, rugalmas, kitartó vagy, jól tudsz csapatban dolgozni

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél - itt valóban megbecsülik a munkád
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Cafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerint
  • Teljesítmény bónusz

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk, több mint 140 évnyi logisztikai tapasztalattal rendelkező globális iparági vezetőként támogatja az ipart és a kereskedelmet az áruk globális cseréjében. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Szeretnél egy fiatalos, családias csapatban dolgozni? Jó kommunikációs képességekkel rendelkezel? Nem riadsz vissza az adminisztratív teendőktől? Amennyiben magadra ismertél JELENTKEZZ, mert TÉGED keresünk! Partnerünk várja új munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva