LOGISZTIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Német Alapfok szóban és írásban

Szeretnél egy stabil munkahelyet és egy következetes főnököt, aki önállóságot, fejlődési lehetőséget ad és széleskörűen támogat?

Hogyha IGEN, akkor van számodra egy remek ajánlatunk!

Megbízónk egy csongrád megyei piacvezető, dinamikusan fejlődő és bővülő bútorgyártó vállalat.
Segítőkész, egymást támogató és vidám csapatunkba  keresik most új kollégájukat gyártást támogató

LOGISZTIKUS

  munkakörbe.
Mi lesz a feladatköröd?

  • Társterületek felé történő megrendelések teljeskörű ügyintézése
  • Termelési dokumentáció készítése és termelésirányítási szoftver támogatása
  • Export, import fuvarszervezés, szállítólevelek és számlák megírása
  • Termékek árainak kalkulációja
Mit vár Tőled Megbízónk?

  • Minimum középfokú végzettséget
  • Műszaki végzettséget vagy érdeklődést
  • Legalább alapfokú német nyelvismeretet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket (office, levelező, fájlkezelő)
  • Agilis, precíz, felelősségteljes hozzáállást
Mit kínál a cég Számodra?

  • Versenyképes fizetést
  • Teljesítményközpontú motiváló rendszert
  • Számos jóléti és szociális juttatást
  • Utazási költségtérítést
  • Szakmai fejlődés támogatását, innovatív munkakörnyezetet
  • Dinamikus, motivált csapatban való munkavégzést
  • Érdekes, változatos feladatkört
Munkavégzés helyeMakó

Jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy londoni székhelyű nemzetközi, piacvezető vállalat az elektronikai összeszerelési szolgáltatások területén. A cég a leggyorsabban bővülő berendezés- és fogyóeszköz-forgalmazó Közép- és Kelet-Európában. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk Európa vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatai közé tartozik. 500 éves múlttal rendelkezik és közel 7400 munkatársával és 170 saját tulajdonú telephelyével a közúti, légi és tengeri szállítmányozással egyaránt foglalkozik. Jelenleg csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba. Pályakezdők és tapaszalt kollégák jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Szívesen kamatoztatnád jó szervező- és problémamegoldó képességedet egy dinamikusan fejlődő vállalat tagjaként? Lennél egy olyan csapat részese, akik elkötelezettek, hogy munkájukkal hatékonyan és színvonalasan támogassák az egészségügyet? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged! Ügyfelünk immár 15 éves múlttal rendelkező, egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több, mint napi 1500 tesztet tudnak elvégezni. Bővítés végett keresünk Logisztikai csapatukba tapasztalt, proaktív kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva