KERESKEDELMI ÉS MARKETING MENEDZSER (FMCG szektor)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég, a SZAMOS Marcipán Kft.

Pilisvörösvári üzemükbe keresünk

KERESKEDELMI ÉS MARKETING MENEDZSER

pozícióba olyan lelkes, senior Key account manager / értékesítő tapasztalattal kollégát, aki rendelkezik gyakorlattal kisebb csapat irányításában FMCG szektorban és szívesen lépne előre karrierútjában egy olyan munkakörbe, ahol hozzájárulhat egy stabil hátterű cég sikeres működéséhez.

Feladatok:
  • Értékesítési csapat teljes körű koordinálása, irányítása, ellenőrzése
  • Üzletfejlesztés, új piaci lehetőségek kiaknázása
  • Vevőkör felépítése, új vevők felkutatása
  • Vevői szerződéses kapcsolatrendszer aktualizálása, ápolása
  • Éves marketingbüdzsé tervezése, végrehajtása
  • Online aktivitások tervezése, szervezése
  • Grafikai anyagok, szövegek elkészítésének koordinálása
  • Riportok elkészítése a felsővezetőség és a tulajdonosok felé
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 5 év tapasztalat FMCG szektorban (élelmiszeripar)
  • Csoportvezetői tapasztalat (key account csoportvezetőként, senior KAM-ként, üzletfejlesztésben vagy sales és marketing manager pozícióban)
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office programok)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
Előny:
  • Tapasztalat online marketing, brandmenedzsment folyamatokban
Amit kínálnak:
  • Piacképes alapbér és juttatási rendszer
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: mobiltelefon, laptop
  • Próbaidőszakot követően céges autó lehetősége
  • Home office lehetőség megbeszélés alapján
  • Stabil, vállalati háttér- nagy múltú vállalat, amely családias légkört biztosít
Munkavégzés helye:
  • Pilisvörösvári központ
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen frissített önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Megbízónk több évtizedes múltra visszatekintő nagyvállalat, Európa számos országában megtalálhatóak. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Vas megye

Partnerünk kereskedelmi területen tevékenykedő, dinamikusan növekvő, több országban jelenlévő nagyvállalat. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

A hirdetés lejár 6 nap múlva