TECHNOLÓGUS (Fröccsöntő üzem)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra  a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik területén piacvezető céggé nőtte ki magát.
Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe

Feladatok:
  • A szerszám/gép/anyag kombináció legjobb gépbeállításának meghatározása, a minőségbiztosítás által kibocsátott műanyagok használatára előírt utasítás alapján, és a hozzátartozó technikai adatlapok (szerszám adatlap) összeállítása
  • Az operátoroknak, a folyamatokra vonatkozó illetve minden olyan  információk átadása, ami szükséges a termelő tevékenység végrehajtásához
  • A részlegen dolgozók technikai tudásának fejlesztése
  • Ellenőrizni a fröccsöntési folyamat stabilitását és annak megfelelő végrehajtását. A megadott sztenderddel jelezni a részleg felé az esetleges nem megfelelő használatot
  • A különböző egységek által kért szerszám/szín/anyag próbák nyomon követése (pl.: szerszámtervezés, minőségbiztosítás, keresés és fejlesztés) és erre vonatkozó jelentés írása
  • A gyártásba újonnan bevont szerszámok termelésbe való elindítása a kapott minőségi leírás alapján, és vélemény írása annak ipari felhasználhatóságáról
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves műanyag fröccsöntő gépek mellett szerzett tapasztalat
  • Fröccsöntési technológia és szerszámok ismerete
  • Alkalmas egészségi állapot
Amit kínálnak:
  • Versenyképes alapbér
  • Stabil multinacionális háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye- Nagykálló

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője az autóipar, gyógyászati ipar, fogyasztási cikk ipar által felhasznált dekorációs műanyagok tervezésében és előállításában. Több mint 100 év szakértelmével és három kontinens négy országában lévő gyáregységeivel ezen piaci szegmens egyik legfejlettebb vállalata. Minőségügyi csapatukat bővítését tervezik, így junior és senior pozícióba is várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik területén piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Magas szinten robotizált, modern üzemi környezetben lévő autóipari beszállító ügyfelünk számára keresünk akár PÁLYAKEZDŐ munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 22 nap múlva