TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk Magyarország legnagyobb gyártó vállalataival és munkaerő-kölcsönzőivel áll kapcsolatban, számukra nyújtva teljes körű és professzionális megoldást munkásszállás-szolgáltatás területén.

Csapatuk bővítése miatt keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Új ügyfélszerzés, látogatások megszervezése, lebonyolítása, kölcsönös üzleti előnyök teremtése
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése, lebonyolítása
  • CRM rendszer biztos használata
  • Beszámolók, kimutatások készítése
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év értékesítői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás társalgási szintű ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
Előnyt jelent:
  • Szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat B2B szektorban
Amiért megéri ügyfelünknél dolgozni:
  • Alapbér + jutalékos rendszer
  • Céges autó - magánhasználatra is!
  • Laptop, mobiltelefon
  • Stabil vállalati háttér, szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapesti központ - de partnerlátogatás országosan!
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy magyar, stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalat mely hullámpapír doboz és komplex csomagolási megoldások gyártója. Bővülő sales csapatába keres egy ambiciózus kereskedelmi képviselőt az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég értékesítő üzletága új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 30 nap múlva