GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a kaposvári székhelyű és telephelyű, magyar családi tulajdonú, közel 30 éve működő Török Kft. jellemzően export piacra gyárt különböző fémalkatrészeket.
A vállalkozás fő profilja a lemezmegmunkálás, amelynek keretében az alumínium, acél és rozsdamentes lemeztermékek megmunkálását és ehhez kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások nyújtását végzi.A cég jelenleg körülbelül 110 embernek ad munkát.

Számukra keresünk most új, akár pályakezdő kollégát

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
  • Közreműködés a gyártás műszaki előkészítésében, a gyártási dokumentációk elkészítésében és összeállításában
  • Közreműködés átfogó termelési projektek tervezésében műszaki oldalról
  • Termékkivitelezési segédletek készítése, készülékek (sablonok) tervezése, rajzolása
  • Gyártási dokumentációk készítése
  • Technológiai előírások, 3D-s modellek és műszaki rajzok (Solid Edge), műveleti utasítások készítése, karbantartása
  • Közreműködés az alkatrészgyártási és szerelési művelettervek, alkatrészjegyzékek, műszaki rajzok pontos készítésében, termelésnek történő átadásában
  • Árajánlatok és utókalkulációk készítése
  • Közreműködés az anyagszükséglet meghatározásában
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Pályakezdők jelentkezését is várják!
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • 3D tervezőprogram ismerete
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktív hozzáállás, szorgalom
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Gépgyártás technológiai technikus vagy gépészmérnöki végzettség
  • Solid Edge CAD tervezőprogram használatában szerzett ismeret
  • Árkalkulációk készítésében való jártasság
  • Német és/vagy angol nyelvtudás (német előnyben)
  • ERP rendszer ismerete (Infor, SAP)
  • Lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Egészségpénztár
  • Mozgóbér
  • Utazás támogatása
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • 7400 Kaposvár, Kanizsai utca 56.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Partnerünk 20 éve van jelen hazánkban, a fémalkatrész fejlesztéssel és gyártással foglalkozó piac egyik meghatározó és intenzív szereplője. Termékre szabott fémalkatrészeik gyártásához egy új, forradalmi eljárást alkalmaznak, ami a hagyományos porkohászatot a műanyag-fröccsöntés technológiájával ötvözi. Termelési csapatukba keresnek új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva