LAKATOS-HEGESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Török Kft. családi tulajdonban lévő magáncég, amely 1991-ben alakult Kaposváron.
Cégük fő profilját a szénacél, rozsdamentes acél, illetve alumínium félkész- és késztermékek tervezése és előállítása mellett az acélszerkezetek gyártása képzi.

Számukra keresünk most új kollégát

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:
  • Fém szerkezetek hegesztése, illetve összeállítása CO2, AWI
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 1-3 év tapasztalat  hegesztés, összeállítás terén
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Egészségpénztár
  • Mozgóbér
  • Utazás támogatása
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:
  • 7400 Kaposvár, Kanizsai utca 56.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk egy nemzetközi vállalat, akik az elmúlt 30 évben speciális mezőgazdasági gépek gyártására specializálódtak. A gyártott termékek körébe tartoznak körbálázó gépek, bálázó-csomagológépek, körbálamegfogó adapterek, bálavágók és silóblokkvágók. Csapatukba keresik 2 műszakos munkarendbe az alábbi munkakörbe új munkatársukat:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Szakmunka | Országos

Ügyfelünk világszinvonalú nagyvállalatok részére gyárt minőségi alkatrészeket, emellett fémmegmunkálással foglalkozik. Gépipari divíziójuk bővítése céljából a megmunkálóközpontok kezelésére munkatársakat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva

Megbízónk szolnoki telephelyén raktár és üzemberendezések gyártásával foglalkozik – tevékenységeik során szerkezeti acélból gyártanak alkatrészeket. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek munkatársat: