TERÜLETI VEZETŐ-VÍZSZIGETELÉS SZAKIRÁNYBAN

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Nógrád megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk, ausztriai építőipari gyártó magyarországi leányvállalata a Büsscher & Hoffmann Kft.
 az alábbi pozícióra keres munkavállalót Észak–Kelet Magyarország
(Nógrád, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar megyék) területére,

TERÜLETI VEZETŐ-VÍZSZIGETELÉS SZAKIRÁNYBAN.

A pozícióhoz tartozó főbb feladatok:
  • a kereskedők, kivitelezők, beruházók szakmai támogatása
  • építészkonzultációk ellátása
  • projektek követése, árajánlatok elkészítése
  • műszaki dokumentációk összeállítása
  • oktató-és műszaki információs anyagok összeállítása
  • dokumentálási feladatok elvégzése
  • szakmai előadások tartása
  • internetes felületek kezelése
Amit Megbízónk elvár:
  • műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség (építészmérnök, építőmérnök)
  • hasonló munkakörben (vízszigetelésben, magasépítésben) szerzett 3 év tapasztalat
  • középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • számítástechnikai ismeretek
Személyiségbeli elvárások:
  • csapatjátékos hozzáállás
  • pontosság, precízség, szabálykövetés
  • rugalmas munkastílus (új feladatok, szezonálisan nagyobb leterheltség)
  • önálló döntésképesség
  • kreatív hozzáállás
Amit kínálnak:
  • versenyképes jövedelem
  • cégautó és munkaeszközök biztosítása
  • cafetéria
  • stabil, nemzetközi háttér
  • fejlődési lehetőség
  • dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
  • Észak-Kelet Magyarország (Nógrád,Szabolcs-Szatmár-Bereg,Heves,Borsod-Abaúj-Zemplén,Hajdú-Bihar megyék)

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését a JELENTKEZÉS gombra kattintva küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, a fizetési igényének megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága folyamatos bővülés miatt új kollégát keres. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 33 nap múlva

Ügyfelünk évszázados múltra visszatekintő, Európa számos országában piacvezető, változatos ügyfélkörrel rendelkező cég, mely minden típusú ingatlankezeléssel kapcsolatos szolgáltatásban aktív szerepet vállal. Bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát akár azonnali kezdéssel OPERATÍV IGAZGATÓ INGATLANÜZEMELTETÉSI TERÜLETRE / HEAD OF FACILITY MANAGEMENT pozícióba.

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Partnerünk kereskedelmi területen tevékenykedő, dinamikusan növekvő, több országban jelenlévő nagyvállalat. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

A hirdetés lejár 11 nap múlva