ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Vasútvill Kft nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság.
Központi telephelyén a műhely irodájába, talpraesett új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel

6 órás részmunkaidőben
az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Műhely adminisztráció, elektronikus levelezés kezelése
  • Napi létszám-nyilvántartás vezetése
  • Műhelyvezető munkájának támogatása az alábbiakban:
  • Gyártmányok alapanyagainak kiírása
  • Megrendelt gyártások beillesztése gyártási tervbe
  • Havi gyártási terv elkészítése
  • Műbizonylatok kiállítása az elkészült gyártmányokról
  • Napi jelentések készítése
  • Excel táblázat készítése, kezelése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Csapatszellem
Előny:
  • Műszaki középfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • Biztos, kiszámítható jövedelem, napi 6 óra munkával
  • Részleges home office lehetőség
  • Egyénre szabható cafetéria csomag
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Támogatás az új ismeretek elsajátításában
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör
Munkavégzés helye:
  • 1106 Budapest, Jászberényi út 90.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat, mely szakembert keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Élelmiszeripar | Budapest

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A nemzetközi leányvállalat új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Megbízónk fő profilja taneszközök, oktatási anyagok, iskolai felszerelések forgalmazása és szoftverfejlesztés iskolák, óvodák, valamint bölcsődék részére. Szeretnél új dolgokat tanulni? Gyorsnak, pörgősnek és logikus gondolkodásúnak tartod magad? Vonz egy taneszközöket forgalmazó webáruház működésének megismerése? Ha mindezekre IGEN a válaszod, akkor náluk a helyed! Csapatukba keresünk most bővülés miatt új munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva