KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a PowerPak Kft. több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.
Csapatuk bővítésének céljából

KARBANTARTÓ

pozícióba keressük új kollégájukat újpesti telephelyükre!

Feladatok:
  • teljeskörű karbantartási feladatok elvégzése (villamos szerelések, mechatronika, gépészet, PLC)
  • munkagépek hibáinak feltárása, javítása
  • gépek rendszeres karbantartási rendjére javaslattétel a termelési vezetőnek
  • szereléshez, karbantartáshoz szükséges eszközök anyagok kezelése, készletének figyelése, beszerzési igény indítása a vállalatirányítási rendszerben
  • új gépek telepítésében részvétel
Elvárások:
  • szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő vagy mechatronikus vagy gépszerelő vagy automatizálási technikus)
  • legalább 5 év gyártó gépsorok karbantartásában szerzett gyakorlat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • nagy munkabírás
  • két műszakos munkarend vállalása
Előny:
  • targoncás jogosítvány és gyakorlat
Amit kínálnak:
  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkalehetőség
  • dinamikus csapat, állandó pörgés
  • sokrétű feladatok, szakmai kihívás
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ! Küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal. Bővülő csapatukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy japán tulajdonú cég hazai leányvállalata, amely ipari hűtéstechnikával és kompresszorszervizzel foglalkozik. Csapata bővítéséhez keressük új munkatársát az alábbi pozícióba, ipari hűtőgépek és kompresszorok szerelésére.

A hirdetés lejár 19 nap múlva