VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk, az A-Híd Zrt. a magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen van a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományaikat megőrizve, magas színvonalon végezik kivitelezői feladataikat.

Tevékenységük támogatásához a következő pozícióba keresik új munkatársukat:

Feladatok:

  • Pályázati dokumentáció műszaki értékelése
  • Önköltség számítások elvégzése , konszignáció, árelemzés
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok összegyűjtése, beépítése önköltségbe
  • Ajánlatokhoz szükséges organizáció kidolgozása
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal, érintett társterületekkel
  • Az ajánlatok kivitelezési és pénzügyi ütemtervének elkészítése
  • Információ szolgáltatás a termelő területek felé
Elvárások:

  • Építészmérnök vagy építőmérnök egyetemi/főiskolai végzettség
  • Min. 1-2 év releváns tapasztalat kivitelezési és/vagy vállalkozási területen
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, valamint elemzői és rendszerezői készség
Előnyt jelent:

  • Műtárgy építési, magasépítési, útépítési projektek, szennyvízcsatorna, szennyvíztelep kivitelezési munkálatainál szerzett munkatapasztalat
  • Gazdasági ismeretek, üzleti szemléletmód
  • Angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:

  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely és biztos háttér
  • Versenyképes bér
  • Széleskörű dolgozói juttatások
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések, programok munkáltatói támogatása
Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezéshez küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Szeretnél egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Szívesen lennél egy teljes új, innovációs csapat tagja? Van affinitásod olyan munkavégzésre, ahol egy hetet Budapesten, egy másikat pedig külföldön töltesz? Ha a fentiekre a válaszod igen, ez a TE POZÍCIÓD! Partnerünk olyan különleges szakembert keres, aki elképzeli és meg is valósítja az új ötleteket, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 64 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk egy amerikai multinacionális cég magyarországi leányvállalata Mezőkövesden, személygépjárművekbe alumínium hűtőberendezések gyártására szakosodtak. Jelenleg a pénzügyi csapatukba keresnek létszám bővítés miatt új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva

Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg az ő csapatukba keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva