TARGONCAVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalat, mely innovatív és komplex csomagolási megoldásokat biztosít vevői számára.
Jelenleg munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

Rád váró feladatok:
  • Alapanyag átadás/készárú átvétel üzem és raktár között
  • A tehergépkocsik fel- és lerakodása a munkavédelmi előírások betartásával
  • Raktár rendszerezése/rendben tartása
  • Raktárvezető munkájának segítése
  • Leltárban való részvétel
  • Sérülésmentes, pontos, precíz árumozgatás
Előnyt jelent, ha:
  • Kedves, közvetlen, mosolygós személyiség vagy
  • Tudatos és célorientált vagy
  • Munkádat igényesen és precízen végzed
  • Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • Dinamikus személyiséged a többieket is magával ragadja
  • Van középfokú végzettséged
Amit Megbízónk kínál:
  • Stabil háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő magyar vállalat
  • Lendületes, fiatalos csapat része lehetsz
  • Versenyképes jövedelemben és kiemelkedő juttatásokban részesülhetsz
  • Szakmai képzésekben és csapatépítő programjainkon vehetsz részt
  • Kreativitásoddal közreműködhetsz a cég töretlen sikeréhez
Munkavégzés helye:
  • 1215 Budapest

Kattints a jelentkezés gombra és küldd el az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne hosszú távon elhelyezkedni a világ egyik legnagyobb ipari beszállító cégénél? Olvasson tovább, ez a pozíció Önnek szól! Külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Partnerünk Magyarország egyik vezető villamossági nagykereskedéseként, folyamatosan bővülő csapatába keres új munkatársat.

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Szívesen kamatoztatnád jó szervező- és problémamegoldó képességedet egy dinamikusan fejlődő vállalat tagjaként? Lennél egy olyan csapat részese, akik elkötelezettek, hogy munkájukkal hatékonyan és színvonalasan támogassák az egészségügyet? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged! Ügyfelünk immár 15 éves múlttal rendelkező, egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több, mint napi 1500 tesztet tudnak elvégezni. Bővítés végett keresünk Logisztikai csapatukba tapasztalt, proaktív kollégát az alábbi pozícióba: