STATIKUS TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják?

 Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége!

Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában.

Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Tartószerkezetek konstruálása, méretezése, komplex feladok megoldása,
  • A munka pontos, hatékony, határidőre történő elvégzése, ellenőrzése,
  • Határidők betartása és betartatása a közreműködő munkatársakkal és a partnerekkel,
  • Tervezésben résztvevő munkatársakkal kommunikáció, egymás szakmai támogatása,
  • Alkalmanként kisebb csapat (tervező+modellezők+szerkesztők) irányítása,
  • Fejlesztés, innováció,
  • Közreműködés a vállalat hatékonyságának mérésében, növelésében,
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés az ügyfelekkel, megbízókkal,
  • Későbbiekben külföldi kiutazás és helyszíni egyeztetés.
Elvárások:
  • MSc építőmérnöki végzettség,
  • Legalább 5 év acél területen szerzett szerkezettervezői tapasztalat,
  • Tervezőprogramok felhasználói szintű ismerete: Axis, Consteel és/vagy IDEA,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (legalább írásban).
Előnyök:
  • MMK tartószerkezeti tervezői jogosultság,
  • Külföldi tervezési tapasztalat,
  • Következő szoftverek valamelyikének ismerete: Bentley termékek (Staad, RAM, stb), Autodesk termékek (Autocad, Robot, Revit), Dlubal RSTAB, PTC Mathcad, ANSYS, Tekla).
Amit partnerünk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Izgalmas és változatos nemzetközi projektek, csak néhányat említve: erőművek Finnországban, Nagy-Britanniában és Oroszországban; hullámvasút Szaúd-Arábiában, uszoda-komplexum Norvégiában, kórház Kanadában.
  • Teljesítménymérésen alapuló premizálás,
  • Bővülő feladatkör, karrier lehetőségek,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzések finanszírozása,
  • Kulturált, jól megközelíthető munkakörnyezet a cég belvárosi irodájában,
  • Cég által finanszírozott közös kulturális és sport programok, kényelmi szolgáltatások
  • A betanulást követően rugalmas munkarend és Home Office lehetőség a Vezetőséggel való egyeztetés alapján.

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9:00 és 17:00 között.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk 30 éves múltra tekint vissza, Európa és a Közel-Kelet 11 országában jelenlévő vállalatcsoport tagja. Vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével, teljeskörű generálkivitelezéssel, ipari padlók építésével foglalkozik. Bővülő csapatának új tagját keressük tervezésben tapasztalt építőmérnök személyében a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva