MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk egy magyarországi leányvállalat, Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó üzeme, amely elsősorban energetikai, vízerőművi, valamint papíripari gépgyártásra és egyéb nagyméretű és magas műszaki színvonalú termékek gyártására szakosodott. Minőség-és környezetirányítási részlegük koordinálására keresnek szakembert az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Önre a pozícióban?

  • A minőségirányítás szervezeti egységének képviselete
  • A minőségirányítás, az EHS, valamint a minőség-ellenőrzési osztályok tevékenységének tervezése, irányítása, nyomon követése és értékelése
  • 20-25 fő mérnök és fizikai állomány koordinálása
  • A vállalat minőség-ellenőrzési rendszerének hatékonyságának javítása
  • A beérkező áruk érkezésének szervezése és kezelése, valamint a késztermékek ellenőrzése (beleértve az alvállalkozók tevékenységének ellenőrzését).
  • Technológiák fejlesztésében való részvétel
  • Belső ellenőrzések lefolytatása
  • A késztermékek ellenőrzésének és tanúsításának megszervezése és irányítása

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Mérnöki diploma
  • 5-10 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • 3-5 év vezetői tapasztalat
  • Fémipari tapasztalat (fémmegmunkálási, hegesztési vagy forgácsolási ismeretek / rálátás)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • ISO 9001 minőségirányítási rendszer ismerete
  • Hegesztési szabványok, tanúsítási rendszerek ismerete
  • A gyári gyártási folyamatok átfogó ismerete
  • Hatékonyságfejlesztési projektekben szerzett tapasztalat
  • A menedzsment eszközrendszer ismerete és hatékony használata
  • A Lean eszközök használatának ismerete, elemző és problémamegoldó módszertanok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség és stratégiai gondolkodás
  • Empátia, konfliktus kezelés, megbízhatóság, stressztűrés
A kiválasztásnál előny, de nem feltétel:
  • Hegesztőmérnöki végzettség, hegesztéstechnológiai specializáció
  • Nemzetközi, gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit Megbízónk kínál:

  • Vezetői pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Éves bónusz
  • Vállalati gépjármű magán célú használatra (belföldön korlátlanul)
  • Lakhatási hozzájárulás
  • Cafeteria
  • Kötetlen munkaidő

Munkavégzés helye: Tiszakécske

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Heves megye

A Magnetec Ungarn Kft. az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. Fejlesztéseiknek köszönhetően mérnök csapatuk folyamatosan bővül, így új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 50 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik. Nemzetközileg ismert és elismert vállalat, vevőkörében olyan fajsúlyos űripari szereplők találhatók meg, mint a NASA és az Airbus. Dinamikus csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező munkatársa(ka)t MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK pozícióba. Ha kihívásokat, sok sikerélményt és elismerést kínáló munkát keres, amit jó közösségben végezhet, akkor náluk a helye!

A hirdetés lejár 29 nap múlva