ÜZLETFEJLESZTŐ-ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Több mint 50 éve működő partner cégünk a fröccsöntési technológiában jártas országos és nemzetközi szinten. Németország és Verőcei telephelyeiken precíz és nagy pontosságú műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak az autóipar, az elektronika, az orvostechnika és a gépipar számára.

Magyarországi partnerhálózat kialakítására keresünk munkatársat az alábbi új pozícióba:

Üzletfejlesztő – Értékesítési képviselő
Pozíció célja: a piaci részesedés növelése, stratégiai célok kitűzésében és elérésében együttműködés

Feladatok:
  • Értékesítés tervezés, a célszámok követése és azok elérése érdekében megoldások kidolgozása
  • Új értékesítési csatornák felkutatása, ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • Ügyfél-akvirálás: hideg hívások, lead-generálás, vevőlátogatások
  • Tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok készítése, utánkövetés
  • Marketing akciók, kampányok kidolgozásában való részvétel
  • Kapcsolattartás a cég vezetésével, riportok, jelentések készítése
  • Meglévő partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • B2B értékesítésben jártasság
  • Magabiztos tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Műanyagipari területen szerzett kapcsolati háló
  • Tárgyalásban, ügyfélkezelésben szerzett több éves rutin
  • Határozott fellépésű, agilis személyiség, aki az ügyfélkiszolgálás magas színvonalát értéknek tartja
Ajánlatunk:
  • Stabil, megbízható, multinacionális háttér
  • Versenyképes bérezés (alapfizetés + teljesítményarányos komponensek)
  • Home officeból történő munkavégzés a betanulási időszak után, rugalmas időbeosztás
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Országosan, nem szükséges az irodába bejárni a betanulási időszakot követően

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 64 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Energiaipar | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi szinten működő vállalatcsoport, akiknek fő tevékenységük villamos energia termelés és értékesítés. Az árampiacokon jelen lévő európai társaságok közül, mind az ügyfeleik számát, mind a beépített teljesítőképességüket tekintve a tíz legnagyobb társaság egyike. Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat a következő pozícióba: Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 5 nap múlva