TERÜLETI KÉPVISELŐ-SZLOVÁKIA

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Győr-Moson-Sopron megye Komárom-Esztergom megye Nógrád megye Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Szlovák Középfok szóban és írásban

Megbízónk, a CLEANSBERG Kft. 2009 óta van jelen a hazai piacon.
Termékeik gyártása Magyarországon, és Hollandiában (saját receptúráik alapján) történik.
A termékskálájuk kiterjed a kenőanyagok, technikai aerosolok, zsírtalanítók, fertőtlenítőszerek, kéztisztítók, illatosítók, padlóápolók, általános tisztítók, professzionális
gépjármű mosó koncentrátumok, és ipari szerszámok körére.

A CLEANSBERG Kft. országos viszonylatban az egyik legmagasabb jövedelem csomaggal, jutalékkulccsal és karrierprogrammal várja leendő kollégáit, mely biztosítja munkatársaik anyagi és egzisztenciális gyarapodását!

Számukra keresünk új kollégákat

TERÜLETI KÉPVISELŐ

pozícióba, Szlovákiába.

A pozícióra a szlovák határhoz közel élők jelentkezését is várják!
Főbb feladatok, munkák:
  • az adott régióban az értékesítés megszervezése
  • új ügyfélkör bővítése, új kapcsolatrendszer kiépítése végfelhasználók területén
  • akciók és új termékek bevezetés, az értékesítés folyamatos növelése
  • értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása, rendelések generálása, piaci lehetőségek felkutatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • értékesítési tapasztalat, kiemelkedő eredmények
  • Szlovák és Magyar nyelv ismerete
  • célorientált, dinamikus személyiség, határozott fellépés
  • kereskedői szemlélet, üzleti gondolkodásmód, megbízhatóság
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • alapos földrajzi ismerete az adott régiónak
  • "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat
Amit kínálnak:
  • egy nemzetközi vállalat által biztosított munkakultúra és környezet
  • versenyképes javadalmazás, stabilitás, biztos munkáltatói háttér, hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • munkavégzéshez szükséges technikai eszközök (szolgálati gépjármű, tablet, telefon)
  • teljes körű és folyamatos értékesítési és szakmai képzések
  • fiatalos csapat, multinacionális munkakörnyezet
  • azonnali kezdési lehetőség
  • egyéni vállalkozóknak is nyitott a pozíció
Munkavégzés helye:
  • Szlovákia

Olyan pályázók jelentkezését várják, akik szeretnének a minőségi munkájukért versenyképes jövedelmet kapni és tudnak keményen dolgozni céljaik eléréséért!

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy hollandiai központú nemzetközi vállalat, melynek kávé- és teaportfóliója jelenleg több mint 100 piacon érhető el és több mint 50 márkából áll. Jeligéjük: "Kávét és teát minden csészébe!" Egyet értesz? :) A cég jelenleg is kiemelkedő csapatába keresnek most még egy kiváló szakembert, aki tovább erősíti őket abban, hogy elérjék céljaikat. Várják jelentkezésedet az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk 2009 óta van jelen a hazai piacon. Termékeik gyártása Magyarországon, és Hollandiában (saját receptúráik alapján) történik. A termékskálájuk kiterjed a kenőanyagok, technikai aerosolok, zsírtalanítók, fertőtlenítőszerek, kéztisztítók, illatosítók, padlóápolók, általános tisztítók, professzionális gépjármű mosó koncentrátumok, és ipari szerszámok körére. Megbízónk országos viszonylatban az egyik legmagasabb jövedelem csomaggal, jutalékkulccsal és karrierprogrammal várja leendő kollégáit, mely biztosítja munkatársaik anyagi és egzisztenciális gyarapodását! Számukra keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba, országos viszonylatban:

A hirdetés lejár 4 nap múlva