TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ (IT TERÜLET, B2B)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, amely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását nyújtja vállalat ügyfelei számára. Elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint az e-commerce szolgáltatásokat biztosít.

A magyar leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ (B2B)
Telefonos értékesítőként feladataid lesznek:
  • Informatikai eszközök értékesítése kis- és középvállalkozások számára hideghívások útján
  • Cég kínálatának és a termékpalettájának a bemutatása ügyfelek részére, kapcsolatépítés IT döntéshozókkal
  • Teljes értékesítési folyamat koordinálása: ajánlatadás, megrendelések kezelése, számlázás, kintlévőségek kezelése
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves értékesítői tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • IT terület iránti érdeklődés, erős kommunikációs képesség
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • IT eszközök vagy szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
Amit Megbízónk kínál:
  • Alapbér mellett kiemelkedő mozgóbér és teljesítménybérezés
  • Negyedéves prémium
  • Bejárástámogatás (közlekedési bérlet vagy benzin költségtérítése)
  • Home office lehetőség a betanulási idő után
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség nemzetközi háttérrel, tapasztalt specialisták mellett

A munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület, a Kolosy tér közelében
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig: 8:00 és 17:30 között (1 órás ebédszünettel), péntekenként 8:00 és 15.00 között

Kattintson a Jelentkezés gombra és küldje el önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy hollandiai központú nemzetközi vállalat, melynek kávé- és teaportfóliója jelenleg több mint 100 piacon érhető el és több mint 50 márkából áll. Jeligéjük: "Kávét és teát minden csészébe!" Egyet értesz? :) A cég jelenleg is kiemelkedő csapatába keresnek most még egy kiváló szakembert, aki tovább erősíti őket abban, hogy elérjék céljaikat. Várják jelentkezésedet az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 41 nap múlva

Our Partner is an internationally operating trading company. It has been developing for more than 50 years industrial sales and procurement markets for customers and suppliers. Besides chemical , pharmaceutical and natural raw materials, the Group offers related services. Their Team is looking for a

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk egy német hátterű nemzetközi kereskedelmi vállalat, akik számos országban jelen vannak az iparágon belül piacvezető tevékenységükkel és világszínvonalú szolgáltatásaikkal. Termékportfóliójuk igen széleskörű, többek közt vegyipari termékek, műanyagok, alapanyagok értékesítésével foglalkoznak. Bővülő budapesti csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva