KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.
Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

KOORDINÁTOR
A feladatok az alábbiak lesznek:

  • Üzletági szolgáltatásokhoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció
  • Iktatás és jegyzőkönyvkészítés
  • Ellenőrzések megszervezése, koordinálása
Megbízónk szakmai és személyiségbeli elvárásai:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Gyorsaság, pontosság, megbízhatóság, valamint jó alkalmazkodó képesség
Amit Megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP kártya juttatás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai képzések és fejlődési lehetőség
  • Megbízhatóság és támogató csapat
Munkavégzés helye:

Budapest, 12. kerület

Jelentkezéshez küldje el önéletrajzát az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Heves megye

Partnerünk Heves megyében található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás. Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt. A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Szeretnél egy versenyképes céghez csatlakozni? Sikereiben osztozni? Nem okoz gondot, ha több műszakos munkarendben kell dolgoznod? Ha szívesen megtanulnád az adatok számítógépes feldolgozásával kapcsolatos tevékenységet, jelentkezz Partnerünk csapatához! Legyél Te az új munkatársuk!

A hirdetés lejár 5 nap múlva