TŰZVÉDELMI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Munka-, Tűzvédelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.
Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Belső védelmi tervek elkészítése
  • Gyakorlatok szervezése, lebonyolítása
  • Tűzvédelmi szabályzat elkészítése, karbantartása
  • Tűzriadó terv készítése
  • Tűzvédelmi dokumentációk elkészítése, archiválása
  • Veszélyes munkavégzési engedélyek kiadása
  • Tűzvédelmi eszközök ellenőrzésem karbantartása
  • Hatósági kapcsolattartás
  • Oktatások megtartása, belső auditok végrehajtása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú tűzvédelmi szakirányú végzettség
  • Min. 2 év vegyipari/olajipari/festékipari területen szerzett tapasztalat
  • Tűzvédelmi jogszabályok ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Asszertivitás
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
Ami előnyt jelent:
  • SEVESO ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálló 2 ágyas szobákkal
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Munka-, Tűzvédelem | Fejér megye

Megbízónk munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága keresi új kollégáját, csapatuk további bővítésére, aki szakmai tapasztalatával és határozottságával angol és magyar nyelven is hozzájárul cégük további sikereihez az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 26 nap múlva