KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a magyar élelmiszerkereskedelmi szektor egyik meghatározó szereplője, 1994 óta forgalmaz gyorsfagyasztott élelmiszereket.

Családi vállalkozásból vált Észak- és Közép-Magyarország egyik vezető kereskedelmi vállalatává.

Országos lefedettséggel, magas színvonalon szolgálja ki kereskedelmi, éttermi, szállodaipari partnereit.

Pénzügyi osztályának bővítése miatt keressük új munkatársát az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ
Milyen feladatok várnak Rád?

  • Szállítói számlák könyvelése, a készpénzes számlák összevezetése a pénztárbizonylattal
  • Főkönyvi vegyes és tárgyieszköz könyvelés
  • Részvétel a havi, negyedéves, éves zárásokban
  • KSH jelentések, statisztikák elkészítése, beadása
  • Részvétel a könyvvizsgálatban, adatszolgáltatás a társosztályok részére
  • Kimutatások készítése a vállalatirányítási rendszerből, Pénztárkezelés
Az ideális jelölt:

  • Mérlegképes könyvelő végzettséggel és regisztrációval rendelkezik
  • Legalább 3 év könyvelői tapasztalata van
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office programjait
  • Precíz, a munkájára igényes, jól tűri a monotóniát
  • Rendszerszemléletű, átlátja a folyamatokat és együttműködő
A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Adóbevallások készítésében és/vagy vállalati könyvelésben szerzett gyakorlat
Miért érdemes őket választanod?

  • Versenyképes javadalmazás és béren kívüli juttatások
  • Stabilitás, biztos munkáltatói háttér
  • Hosszútávú munkavégzési lehetőség
  • Támogató szervezeti kultúra
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik. Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég nemzetközi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva