IT ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 1987-es megalakulása óta a magyar üzleti informatikai piac egyik meghatározó szereplője. Családi vállalkozásként indult, mostanra 300-nál több kollégát foglalkoztató cégcsoporttá nőtte ki magát. Az alapítók ennek ellenére megtartották a családias, rugalmas és szerethető céges légkört.

Folyamatos fejlődési lehetőségeket kutató, támogató és lendületes csapatukba keresünk új munkatársat

pozícióba, mihamarabbi kezdéssel.
Röviden a feladatok, melyek várnak rád:

  • A cég informatikai termékeinek és szolgáltatásainak a bemutatása, értékesítése
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, új ügyfelek felkutatása
  • Árajánlatok készítése, a teljes értékesítési folyamat menedzsmentje és adminisztrációja
Amit Megbízónk vár Tőled:

  • Kereskedői véna, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Ismerd és értsd az alapvető Informatikai kifejezéseket
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Jó kommunikációs készség
  • Előny, ha van több éves értékesítésben szerzett tapasztalatod, de nem feltétel
Amit kínálnak cserébe:

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos és béren kívüli juttatásokkal
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Céges szórakozási, kikapcsolódási lehetőségek: például csocsó asztal, céges focicsapat és sárkányhajózási lehetőség
  • Agilis, proaktív, fiatal csapat
Munkavégzés helye: Győr belvárosában

Ha kíváncsi vagy a részletekre kattints a Jelentkezés gombra és csatold az önéletrajzodat: