SZOFTVER TESZTELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Egy 40 éves múltra visszatekintő, svájci, biotechnológiai és gyógyszeripari partnercégünk részére

keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A cég, tevékenységi körét tekintve a környezeti feltételek változását vizsgáló szoftverek

fejlesztésével foglalkozik.
A Te feladataid:
  • Szoftver tesztelés jelenleg főként manuálisan
  • Automatizált tesztelés kiépítése, megvalósítása
  • Dokumentálás
  • A SCRUM megbeszéléseken elvállalt feladatok elvégzése
Amit Tőled elvárunk:
  • Legalább 4 év szoftver tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Legalább alsó középfokú angol nyelvtudás
  • Alapvető adatbázis kezelési tapasztalat (SQL)
Előny:
  • Egyetemi diploma
Amit Neked kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 1 nap Home Office lehetőség, mely lehet több is idővel
  • Fejlődési lehetőségek
  • Családias, fejlődő cég, ahol kíváncsiak a véleményedre
Munkavégzés helye:
  • 13. Kerület Váci út
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küld el szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dolgozni a legfrissebb technológiákat használva Automatizált Tesztelőként? Használod a teszteléshez valamelyik sript nyelvet? Szeretnél részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszoltál, akkor ez a lehetőség Neked szól! Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, mely 2001 óta van a piacon, a budapesti csapat pedig jelenleg 120 fős. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. A vállalat a 11 országban működő, több mint 3 300 főt foglalkoztató vállalatcsoport tagja. Most új kollégájukat keresik a csapatukba AUTOMATIZÁLT TESZTELŐ feladatkörbe.

A hirdetés lejár 45 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapathoz csatlakozni? Szeretné próbára tenni az eddig megszerzett tudását? Partnerünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 58 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat, amely fizetéstechnikai szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek globális szinten. Céljuk, hogy összekapcsolják a valós igényeket az intelligens digitális megoldásokkal, segítve ügyfeleiket a különböző iparágakban. Saját fejlesztésű banki tranzakciós megoldásuk segítségével hatékony és biztonságos cash flow-kat biztosítanak a nemzetközi és a hazai vállalatok számára. Most új kollégát keresünk bővülő csapatukba a következő pozícióba

A hirdetés lejár 18 nap múlva