IRODAI ASSZISZTENS NÉMET ÉS ANGOL NYELVTUDÁSSAL

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk 31 éves múlttal rendelkező élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó vállalat.

Családias hangulatú, 7 fős csapata bővül, ezért keresünk számukra új kollégát

IRODAI ASSZISZTENS

pozícióba, angol és német nyelvtudással.
Milyen feladatokra számíthatsz ebben a munkakörben?
  • Külföldi és belföldi partnerekkel és az anyacéggel való közvetlen kapcsolattartás, logisztikai folyamatok szervezése
  • Adminisztrációs feladatok, számlázás és kimutatások készítése
  • Sales csapat szakmai támogatása
Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel a felsoroltakkal:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Magabiztos és erős német ÉS angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodásmódú, talpraesett, agilis személyiség
Mit kapsz munkádért cserébe?
  • Versenyképes juttatási csomag (rugalmas bérsáv, amely a kompetenciáidhoz igazodik)
  • Átlagon felüli és jól felszerelt munkakörnyezet
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Változatos feladatok, nemzetközi cégkultúra
  • Kiszámítható munkaidő (8:00 és 16:00 között)
Munkavégzés helye:
  • Budapest I. kerület, a Halászbástya és a Duna között található irodaházban
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra, és küldd el német és magyar szakmai önéletrajzod bérigény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális, több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő szerviz csapatuk értékesítési tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás. Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt. A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Szereted a pörgős munkahelyeket, ahol sokrétű feladatkört kell ellátni? Jól kommunikálsz emberekkel és nem riadsz meg az angol nyelv használatától sem? Megbízónk egy magyar tulajdonú vállalkozás, amely piacvezető íves öntapadó papírok és fóliák gyártásában. Bővülés miatt a XIX. kerületi telephelyére keresünk új kollégát a következő munkakörbe: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

A hirdetés lejár 6 nap múlva