RAKTÁRKEZELŐ és TARGONCAVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére

munkakörbe keres új kollégákat.

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.
Feladatok:
  • Anyagmozgatás (kézi, gépi)
  • Beérkező szállítmányok átvétele, tehergépkocsi lepakolása
  • Kimenő szállítmányok összeválogatása a szállítólevél alapján (komissiózás)
  • Leltározásban történő részvétel
  • Egyéb raktári és adminisztratív teendő ellátása

Elvárások:
  • Építőanyag ismeret
  • Targonca vezetői engedély
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó fizikai állóképesség, terhelhetőség
Előnyt jelent:
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Stabil céges háttér
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Fiatalos, rugalmas, segítő kollektívát
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 9. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne hosszú távon elhelyezkedni a világ egyik legnagyobb ipari beszállító cégénél? Olvasson tovább, ez a pozíció Önnek szól! Külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás. Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt. A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba: HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Hajdú-Bihar megye

Partnerünk kelet-magyarországi élelmiszer nagykereskedelem, több mint 6.000 elégedett vevővel és közel 10.000 termékkel. Most bővülés miatt keres új munkatársat debreceni telephelyére.

A hirdetés lejár 9 nap múlva