OPERATÍV IGAZGATÓ INGATLANÜZEMELTETÉSI TERÜLETRE

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Ügyfelünk évszázados múltra visszatekintő, Európa számos országában piacvezető, változatos ügyfélkörrel rendelkező cég, mely minden típusú ingatlankezeléssel kapcsolatos szolgáltatásban aktív szerepet vállal.
Bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát akár azonnali kezdéssel

OPERATÍV IGAZGATÓ INGATLANÜZEMELTETÉSI TERÜLETRE / HEAD OF FACILITY MANAGEMENT

pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalat meglévő szerződéseinek irányítása, azokban foglaltak betartatása, kivitelezése
  • Magas szolgáltatási szint biztosítása
  • Szolgáltatások fejlesztése
  • Beosztott munkatársak és alvállalkozók irányítása
  • Szerződések pénzügyi helyzetének nyomon követése, számlák leigazolása, költségvetés tervezése
  • Új szerződések megszerzésének folyamatában szakmai támogatás biztosítása, ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Anyavállalati és hazai standardok implementálása, szinten tartása
  • Üzemeltetéshez szükséges dokumentáció megvalósítása
  • Facility Managerek és technikusok irányítása számos irodaházban

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan épületgépész mérnöki), berendezések működésének és üzemeltetésének magas szintű ismerete
  • Többéves tapasztalat komplex műszaki és infrastrukturális ingatlanüzemeltetés terén
  • Nagyobb ingatlanüzemeltetési csapat vezetésében, több ingatlankomplexum kezelésében szerzett tapasztalat
  • Képesség az üzemeltetés pénzügyi tervezésében és elemzésében való részvételre
  • Erős vezetői attitűd, operatív és stratégiai szinten is
  • Folyékony, magas szintű, tárgylóképes angol nyelvtudás
  • Képesség több egyidejű feladat kezelésére, azok priorizálására, delegálására, nyomon követésére és ellenőrzésére
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség, agilitás, dinamizmus, precizitás és megbízhatóság

Amit kínál a cég:

  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Színvonalas munkakörnyezet, biztos, nemzetközi háttér
  • Béren felül céges gépjármű, bónusz, cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát várjuk a JELENTKEZÉS gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága folyamatos bővülés miatt új kollégát keres. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága folyamatos bővülés miatt PROJECT MANAGER (FIT-OUT) kollégát keres. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 41 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk Európa több országában is jelen lévő mésztermelője. Az általuk gyártott különböző mészkő és mész termékek folyamatosan magas termékminőséget garantálnak ügyfeleiknek. A termékeik nemcsak az építő-és építőanyagiparban vannak jelen, hanem széleskörűen használják a legkülönbözőbb iparágakban Európa szerte. A környezetbarát gyártásra irányuló számos beruházásuk révén mára Partnerünk példaértékű technológiával és telephellyel rendelkező modern európai cég. Számukra keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva