ANALITIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik.
Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

ANALITIKUS
Főbb feladatok:
  • Nyersanyagok, intermedierek és gyógyszer hatóanyagok műszeres és klasszikus analitikai mérésének rutinszerű elvégzése és dokumentálása az érvényben lévő szabályzások szerint
  • GMP előírások betartása
  • Kutatás-fejlesztés és gyógyszeralapanyag gyártó üzem analitikai támogatása
  • Stabilitási vizsgálatok elvégzése
  • Részvétel analitikai jelentések készítésében
  • Részvétel az új analitikai eljárások kidolgozásában, validálásában
Amit elvárunk:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Stressztűrés
  • Nagyfokú precizitás és önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
Ami előnyt jelent:
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Kromatográfiás ismeretek
  • Openlab szoftver ismerete
  • Többműszakos munkarendben tapasztalat
Amit kínálunk:
  • 2 műszakos munkarend, illetve általános munkarend
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálláson történő elhelyezés lehetősége
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kattints az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldd el szakmai önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Agráripar, Mezőgazdaság | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk magyar tulajdonú családi vállalkozás, amely környezetvédő talajjavító eljárásokat fejleszt. Bővülő csapatába keresünk az alábbi pozícióba új kollégát, kutatói munkára.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Élelmiszeripar | Budapest

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Megbízónk új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Egészségügy, Szociális ellátás | Budapest

Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat, mely szakembert keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva